GÖNEN'DE FİNALİ ZARA YAPTI - Bandırma Şehir | Yaşadığınız Şehirden Haberiniz OlsunBandırma Şehir | Yaşadığınız Şehirden Haberiniz Olsun

SON DAKİKA

MANŞET

GÖNEN’DE FİNALİ ZARA YAPTI

Bu haber 08 Eylül 2021 - 10:16 'de eklendi ve 360 kez görüntülendi.

Gönen’in Düşman İşgalinden Kurtuluşunun 99. Yılı münasebetiyle 13. Düzenlenen Oya ve Çeyiz Festivali dün gece düzenlenen ZARA konseri ile son buldu.
Bu yıl 5 gece süren konserlerde ilk gece Hakan Altun, ikinci gece Gazapizm, üçüncü gece Derya Uluğ konserlerinin ardından dördüncü gece de Haluk Levent konseri yer alacaktı. Haluk Levent’in sosyal medya üzerinden PCR testinin pozitif çıktığını açıklamasının ardından yapılan görüşmeler sonucunda 06 Eylül Gönen’in Düşman İşgalinden Kurtuluşunun 99. Yıl dönümünde sahneye Koray Avcı çıktı.
Konserlerin son gecesinde her kesimin beğendiği Zara sahne aldı. Gönen Yıldız Meydanda gerçekleştirilen konsere gelenlere hem HES kodu hem de AŞI sorgusu yapıldı. Havanın oldukça soğuk olduğu gecede Zara’nın birbirinden hareketli parçaları ile alanı dolduranlar yerinde duramadılar.
Sanatçı Zara;” Gönen’e ilk kez geliyorum. Yemyeşil doğasıyla çok güzel bir yer. Bu güne kadar gelmediğime yanıyorum. Ülkemizde yaşayanlara Gönen’e gelmelerini ve Gönen Kaplıcalarında tatil yapmalarını öneriyorum. Gelecek yıllarda da muhakkak burada sizlerle olmak istiyorum” dedi

&nbps

Bandırma Araba Servisi

&nbps;

Bandırma Laptop Tamiri

Bandırma Emlak

Bandırma Web Tasarım

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.