GÖNEN TARIMI MASAYA YATIRILDI - Bandırma Şehir | Bandırma'dan Haberiniz OlsunBandırma Şehir | Bandırma'dan Haberiniz Olsun

SON DAKİKA

GÖNEN TARIMI MASAYA YATIRILDI

Bu haber 02 Şubat 2021 - 14:30 'de eklendi ve 3.384 kez görüntülendi.

Balıkesir Tarım ve Orman İl Müdürü Erhan Alkan Gönen Ziraat Odası Başkanı Necati Özkurt’u Makamında Ziyaret Etti. Ziyaretlerinde Gönen Tarımın Sorunları ve Çözümleri Konusunda İstişare Gerçekleştirildi.

Gönen Ziraat Odası Başkanlığında  Gönen  İlçe Gıda ve Tarım Müdürü Yusuf Emiral’in de bulunduğu yaklaşık iki saat kadar süren toplantıda Türkiye’yi doyuran İlçe Gönen’in tarımı sorunları ile çöüzm noktaları masaya yatırıldı.

Gönen Ziraat Odası Başkanı Necati Özkurt; ” Son günlerde artan Gübre fiyatları, Yem fiyatları, Süt fiyatlarının belirsizliği, Ödenmeyen Tarım Kredi ve Banka Faizlerinin yeniden yapılandırması konusunu İl Müdürümüze ilettik. Süt ve süt ürünlerinin 1 ayda % 27 artışı, Gübre fiyatlarının 1 ayda % 80 artışı ve Yem fiyatlarının 15 günde % 7 artış olmasına rağmen çiğ süt’e gelen zam sadece % 20 olmuştur. Bu da üretimizi zor durumda bıraktığını kendilerine anlattık” dedi.

Tarım ve Orman İl Müdürü Erhan Alkan’da Gönenlilere gelecek günlerde hayata geçirilmesi beklenen projeler hakkında bilgi verdiği, bununla birlikte Gönen Tarımını önemsediklerini belirtti.

Ziraat Bankası Gönen Şubesi’nden 2 Müjdeli Haber…!

Ziraat Bankası Gönen Şube Müdürü Özkan Alım; “1 84 oy 0 faizli kredi ile tasarruflu sulama kredisi verildiğini açıkladı. Sulama sistemleri ile ilgili olarak yeni kurulacak ve modernize edilecek tüm sulama sistemlerini de çiftçilerime yardımcı olacaklarını açıkladı. İkinci olarak da ; Ziraat Bankasının Kredi kartı özelliği olan 540 gün vadeli 0 faizli kartlarının hazırlandığı bilgisini verdi Çiftçimiz için sınırsız seçenekleri sunan Ziraat Bankası Gönen şubesinin çiftçilerin yanında olduğunu” bilgisini verdi.

Gönen Ziraat Odası Başkanı Necati Özkurt; ” Odamızı ziyaret’te bulunan Tarım ve Orman İl Müdürü Erhan Alkan’a, Gönen Tarım ve Orman Müdürü Yusuf Emiral’e ve Gönen Ziraat Bankası Müdürü Özkan Alım’a çiftçilerimiz adına teşekkür ederiz” dedi.

Bandırma Laptop Tamiri

Bandırma Emlak

Bandırma Web Tasarım

Tercüme Bürosu

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

PİYASALARDA SON DURUM

 • DOLAR
  -
  -
  -
 • EURO
  -
  -
  -
 • ALTIN
  -
  -
  -
 • BIST 100
  -
  -
  -

EN ÇOK KAZANANLAR

  EN ÇOK KAYBEDENLER

   EN ÇOK İŞLEM GÖRENLER

    BUGÜN 1000TL NE OLDU?

    • -

     BORSA

    • -

     DOLAR

    • -

     EURO

    • -

     ALTIN