GÖNEN KAVRAM'DA BAŞARI BİTMİYOR - Bandırma Şehir | Bandırma'dan Haberiniz OlsunBandırma Şehir | Bandırma'dan Haberiniz Olsun

SON DAKİKA

GÖNEN KAVRAM’DA BAŞARI BİTMİYOR

Bu haber 07 Ekim 2020 - 14:29 'de eklendi ve 37.303 kez görüntülendi.

2020 YKS sonuçlarına göre Gönen Kavram Kurs Merkezi öğrencilerinden U. Eylül Sena YILMAZ 516,073 puan ile Sayısal puan türünde Gönen 1.si ve Türkiye 7244.sü olarak Uludağ Üniversitesi Tıp Fakültesi‘ni, Fatih KABAK 468,786 puan ile Yabancı Dil puan türünde Gönen 1.si ve Türkiye 3650.si olarak Ortadoğu Teknik Üniversitesi (ODTÜ) İngilizce Öğretmenliği’ni kazandılar.
Yine Gönen Kavram öğrencisi Batuhan Emre YILDIZ ise 496,946 puan ile TYT puan türünde Gönen 1.si ve Türkiye 9975.si olmasına rağmen hedefleri doğrultusunda bir yıl daha sınava hazırlanmaya karar vererek, Kavram ile başarı yolculuğundaki yerini aldı.
Başarıları nedeniyle öğrencilere plaket takdim eden Kurum Müdürü Samet ARIKER: “Bu başarı öğrencilerimizin emeklerinin sonucunda gerçekleşti. Bu sebeple onları can-ı gönülden tebrik ediyorum. Ayrıca bizim de bu başarıda payımız olduysa ne mutlu bize. Çünkü aydınlık bir gelecek için en büyük teminat başarılı bir gençliktir. “ şeklinde duygularını ifade etti.
Ayrıca geçtiğimiz günlerde başka kurumların İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü’nün henüz kurslardan veri almadan hazırladığı başarı sıralaması ile kendilerini Gönen 1.si ilan etmeleri nedeniyle yaptıkları resmi açıklamaya da değinen Arıker; amaçlarının kimseyle tartışma ortamı yaratmak değil, sadece gençlerin emeğini savunmak olduğunu belirtti. Başarının önce bir hedef belirlenmesinin ardından gelen; plan, program ve sistem işi olduğuna da değinen Arıker, gençlere mutlaka bir hedeflerinin olması gerektiğini belirtti.
Bu yıl 135 öğrenciyi üniversiteye göndererek hayallerine kavuşturan Gönen Kavram’da yeni birinciler çıkarmak için çalışmalar ve kayıtlar ise “Aynı Başarı, Bambaşka Bir KAVRAM” sloganıyla devam ediyor…

Bandırma Laptop Tamiri

Bandırma Emlak

Bandırma Web Tasarım

Tercüme Bürosu

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.