GÖNEN BÜYÜKŞEHİR MECLİSİNE EV SAHİPLİĞİ YAPTI - Bandırma Şehir | Yaşadığınız Şehirden Haberiniz OlsunBandırma Şehir | Yaşadığınız Şehirden Haberiniz Olsun

SON DAKİKA

GÖNEN BÜYÜKŞEHİR MECLİSİNE EV SAHİPLİĞİ YAPTI

Bu haber 15 Ekim 2021 - 14:07 'de eklendi ve 352 kez görüntülendi.

Balıkesir Büyükşehir Belediyesi’nin Ekim Ayı Olağan Meclis 1. Oturum Toplantısı Gönen ilçesinde gerçekleştirildi.

Ziyaretler kapsamında siyasi parti temsilcileri CHP Balıkesir İl Başkanı Serkan Sarı, İyi Parti Balıkesir İl Başkanı Özlem Ural ve partilerin üyeleri Belediye Başkanı İbrahim Palaz’ı makamında ziyaret ederek gerçekleştirilen ve planlanan çalışmalar hakkında bilgi alışverişinde bulundular.

Toplantı öncesi Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanı Yücel Yılmaz, Gönen Belediye Başkanı İbrahim Palaz’ı ziyaret etti. Daha sonra başkanlar birlikte Gönen Karşıyaka köprüsü ve bölgesine giderek çeşitli incelemelerde bulundular.

CHP Balıkesir İl Başkanı Serkan Sarı, Gönen Belediye Başkanı İbrahim Palaz, CHP’li ilçe belediye başkanları ve ilçe teşkilatı ile birlikte Gönen’de bir dizi esnaf ziyaretleri gerçekleştirerek esnafların sorunlarını dinlediler.

Gönen Belediyesi Ömer Seyfettin Kültür Merkezi Toplantı Salonunda gerçekleştirilen ilk oturum öncesi Belediye Başkanı İbrahim Palaz, Meclise katılan tüm belediye başkanlarına ve meclis üyelerine yapılan hizmetlerden oluşan bir sunum ve Gönen tanıtım klibi eşliğinde açılış konuşması gerçekleştirdi.

Akabinde Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanı Yücel Yılmaz, Belediye Başkanı İbrahim Palaz’a katkılarından dolayı teşekkür ederek kendisine hediye takdim etti.

Balıkesir Büyükşehir Belediye Meclisinin Gönen programı Belediye Başkanı İbrahim Palaz tarafından belediye başkanlarına, meclis üyelerine ve katılımcı misafirlere Ekşidere Dağ Ilıcasında verilen akşam yemeği ile son buldu.

Bandırma Araba Servisi

&nbps;

Bandırma Laptop Tamiri

Bandırma Emlak

Bandırma Web Tasarım

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.