GÖNEN BELEDİYESİ'NDEN ÖRNEK UYGULAMA - Bandırma Şehir | Yaşadığınız Şehirden Haberiniz OlsunBandırma Şehir | Yaşadığınız Şehirden Haberiniz Olsun

SON DAKİKA
casino siteleri

GÖNEN BELEDİYESİ’NDEN ÖRNEK UYGULAMA

Bu haber 13 Eylül 2022 - 11:39 'de eklendi ve 327 kez görüntülendi.

Gönen Belediyesi Eylül Ayı Meclis Toplantısında Gazilerle ilgili örnek bir uygulamaya imza atıldı.

2022 yılı içerisinde gazi oldukları Kıbrıs’a bir gezi düzenleyerek onları mutlu eden Başkan Palaz bu seferde örnek bir uygulamayı meclise getirdi.

Başkan Palaz, meclis toplantısı sonrasında yaptığı açıklamasında “Gazilerimizle ilgili aldığımız kararı değerli hemşehrilerimle de paylaşmak istiyorum.

İlçemizde yaşayan Türkiye Muharip Gaziler Derneği Gönen Şubesine kayıtlı olan Gazilerimiz ve eşleri için yeni bir destekleyici uygulamayı başlattık. Ekşidere Dağ Ilıcası Tesislerimizde konaklamak istediklerinde bir takvim yılı içinde 10 gün süre boyunca %50 indirimli olarak yararlanabilecekler. Ayrıca Gazilerimiz yıl boyunca da şifalı termal havuzumuzu Ücretsiz olarak kullanabileceklerdir.

Daha önce ilçemizde yaşayan Gazilerimizi savaştıkları topraklara Kıbrıs’a götürmüştük. Şimdi de Belediyemizin tesisinden yararlanmalarını sağlıyoruz. Umarım biraz da olsa onları mutlu edebilmişiz dir. Yeni uygulamamız tüm Gazilerimize hayırlı olsun” dedi.

Türkiye Muharip Gaziler Derneği Gönen Şubesi Başkanı Mehmet Özen ve yönetim kurulu üyeleri Başkan Palaz’ı makamında ziyaret ederek, örnek bir uygulamayı başlattığı için tüm gazi ve ailelerinin memnuniyetlerini dile getirdiler.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

Superiority inside the the watchmaking arena method will be the first step toward rolex replicas swiss made .