GÖÇMEZ'DEN VEDA MESAJI MI? - Bandırma Şehir | Bandırma'dan Haberiniz OlsunBandırma Şehir | Bandırma'dan Haberiniz Olsun

SON DAKİKA

GÖÇMEZ’DEN VEDA MESAJI MI?

Bu haber 06 Nisan 2021 - 15:19 'de eklendi ve 2.147 kez görüntülendi.
Bandırmaspor Başkanı Onur Göçmez 2-1 kaybedilen Balıkesirspor maçı sonrasında sessizliğini sosyal medya hesabından bozdu. Başkan Göçmez, “Ligi açık ara bitirme” hedefini yineleyerek, “Sizlerin bize verdiği görevi ben ve yönetimim en iyi şekilde yerine getirmek için büyük çaba sarfettik ve bu büyük emaneti yine gerçek sahiplerine büyük taraftara Mayıs ayında vereceğiz. Yeni göreve gelecek yönetim ise çok daha ileri taşıyacak, taşımalı!” deyip adeta kongre öncesi veda mesajı verdi.
Başkan Onur Göçmez, sosyal medya hesabından yayınladığı mesajda şu ifadelere yer verdi. ” Hayat devam ediyor… mücadele hayatımızın her köşesinde ve asla bitmiyor.
Balıkesir maçında ikinci yarıda her açıdan iyi organize olamadık çok gol kaçırdık ve maçı kaybettik. Herkesin yolu açık olsun… Maçı kazanmayı çok istedik hedeflerimiz vardı ama olmadı. Bazı sözde seyirciler maç ile ilgili yakışık almayan yorumlar yazmış. Çok merak edenler var ise Mustafa Diler, Uğur Maral, Özgün Eren gibi taraftarın içinden gelmiş arkadaşarımıza maç öncesi ve maç esnasında yaşadıklarımızı ve verdiğimiz mücadeyi sorabilirler. Bizim olduğumuz yerde bu bayrak yere düşmedi. Bundan sonraki maçlarıda Bandırmaspor camiasına en yakışan şekilde tamamlayacağız ve sezonu “açık ara ligte kalarak” bitireceğiz. Bandırmaspor tarihinde ilk defa TFF1 de gelecek sezon arka arkaya ikinciye mücadele edecek. Ayrıca geçen sezonda ilk defa direk şampiyon olarak TFF1 e çıkma başarısını gösterdi. Gençlerimiz alttan gelmeye başladı seneye en az 3 yeteneğimiz ilk 18 de yer alacak. Bandırmaspor son iki yıl içinde köklerinde yatan mücadeleci, lider, öncü takım hüviyetine kavuştu. Taraftarımız o eski heyecanını buldu ve tek çatı altında tek amaç için birleşti. Cinçukuru ruhu geri geldi. Pandemi olmasaydı o tribünler hınca hınç dolardı. Ben Başkan olarak ve yöneticilerim hiç taraftar karşısına cıkmadık, tribünde sizler ile buluşamadık, o şerefe nail olamadık, sağlık olsun sizlerin desteği ile bugüne kadar geldik. Yaşadığım en büyük acı benim için budur sizlerle kavuşamadık. Sizlerin bize verdiği görevi ben ve yönetimim en iyi şekilde yerine getirmek için büyük çaba sarfettik ve bu büyük emaneti yine gerçek sahiplerine büyük taraftara Mayıs ayında vereceğiz. Yenş göreve gelecek yönetim ise çok daha ileri taşıyacak, taşımalı! Şimdi Bandırmanın en büyük markası olan Bandırmasporu, TFF1 deki Bandırmasporu daha da şahlandırma zamanı. Genç, dinamik, vizyon sahibi ve profesyonel arenada çok iyi temsil edecek Başkan ve yönetici adaylarının şehirde olduğuna inanıyorum. Şehrin dinamikleri, otoriteleri devreye girerek Mayıs ayında yapılacak olan kongrede hem maddi hem manevi çok güçlü bir yönetimin oluşması için düğmeye basmalı ve en kısa zamanda da biraraya gelmelidir. Yine eski günlere bu külüp geri döner ise bu sefer bu kadar şanslı olamayız. Bu şehir ve takım bunu haketmiyor. Elimizde büyük fırsat ve güzel bir yol var. İnsanları cesaretlendirmeli ve desteklemeliyiz. Yalnızlaştırmamalıyız. Geç kalmamalıdır şehrin dinamikleri !!!
Tesisleşme için adımlar atılmalı, iaşe, konaklama, seyahat vb genel giderlerin karşılanması, sponsorluklar, vergi yapılandırılmaları, altyapı organizasyonu vb… mayıs ayı ile birlikte planlanmalıdır. Herkes elini taşın altına sokmalıdır.  Gelir yaratıcı faaliyetler devreye alınmalıdır. Ben Onur Göçmez olarak kazanacak yeni başkan ve yeni yönetime Bandırmaspor taraftarı olarak destek vereceğimi belirtmek isterim. Mayıs ayında olacak olağan genel kurulda ben olmayacağım ama taraftar olarak Bandırmasporu hiç terk etmeyeceğim. Bandırmaspor ne kadar büyük olduğunu bir kere daha göstermiş ve ücüncü lig kapısından geri gelip TFF1 de en ilginç takım olarak tarihe gecmiş ve açık ara ligte kalmıştır… Birde taraftar olsaydı siz düşünün Bandırmaspor Büyüktür Biz varız….”

Bandırma Laptop Tamiri

Bandırma Emlak

Bandırma Web Tasarım

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.