GÖÇMEZ: BEŞİKTAŞLILAR İÇİN CEPHEYE KOŞMA ZAMANIDIR

GÖÇMEZ: BEŞİKTAŞLILAR İÇİN CEPHEYE KOŞMA ZAMANIDIR

ABONE OL
30 Kasım 2023 15:44
GÖÇMEZ: BEŞİKTAŞLILAR İÇİN CEPHEYE KOŞMA ZAMANIDIR
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Bandırmaspor Kulübü Başkanı Onur Göçmez, Beşiktaş Kongresi öncesinde Bandırma Beşiktaşlı İş İnsanları Derneğinin organize ettiği bir etkinliğe katıldı.  Etkinliğe Beşiktaş Divan Kurulu Üyesi Nevzat Man, Bordo BK Genel Menajeri Bora Öziş  ve Üniversiteli Beşiktaşlılar katıldılar. Kongrede Hasan Arat’ın yönetim kurulu listesinde yer alan Onur Göçmez, Beşiktaşlılar için artık siperler de kalma değil cephelere çıkmak zamanıdır dedi.

Beşiktaşlı İş İnsanları Derneği Başkanı Ozan Baran yaptığı açılış konuşmasında Hasan Arat’ın listesinde Onur Göçmez’in yer almasından gurur ve mutluluk duyduklarını ifade ederek “ Onur Göçmez’e desteğimizi buradan açıklıyor ve seçim startını Bandırma’dan veriyoruz. “ Dedi.

Beşiktaş sadece bir spor kulübü değil bir kültürdür diyen Bandırmaspor Kulübü Başkanı Onur Göçmez “ Bizler ailemizden Beşiktaşlı olmayı öğrendik. Şimdiye kadar Beşiktaş Kulübüne dışarıdan bakan bir göz oldum. Bir süre önce Hasan Arat bey ile görüşmelere başladık. Onda Beşiktaş duruşunu gördüm. Çalışmalarına şahit oldum. Hasan Arat Bey çok iyi projeler hazırlamış. Beşiktaş camiasını da çok iyi biliyor zira Süleyman Seba gibi bir değerle çalışma fırsatı olmuş. Bizim zamanımızda Güney Marmara Beşiktaşlılar Derneği vardı. Stat da çok büyük bir pankartları asılırdı. Sonra dağıldılar. O derneği toparlamaya çalışacağım.

Bu kongre Beşiktaş için köprüden önceki son çıkıştır. Tarihi bir seçim gerçekleştireceğiz. Beşiktaş halkın takımıdır. Üyelerin bireysel tercihleri sonucu belirleyecek. Sonuçta Beşiktaş’ın kazanmasını istiyoruz. Beşiktaşlılar için artık siperlerde kalma zamanı değil cephelere koşma zamanıdır.”

Hasan Arat’ın kazanmasıyla Beşiktaş Yönetim Kuruluna girmesinin Bandırma ve Bandırmaspor için çok olumlu olacağının altını çizen Başkan Göçmez “ Artık Bandırmaspor’u profesyoneller yönetiyor. Gerekirse 6 saat değil 4 saat uyurum. Bandırmaspor’un hedefi Süper Ligdir. Bu hedefimizden sapma olmayacaktır dedi.

 

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.


HIZLI YORUM YAP

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.