GÖÇMEZ: ARTIK SİPERDE DEĞİL CEPHEDE OLACAĞIZ

GÖÇMEZ: ARTIK SİPERDE DEĞİL CEPHEDE OLACAĞIZ

ABONE OL
2 Haziran 2023 09:44
GÖÇMEZ: ARTIK SİPERDE DEĞİL CEPHEDE OLACAĞIZ
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Bandırmaspor Kulübü Başkanı Onur Göçmez, yayınladığı basın bildirisi ile 2023-2024 futbol sezonun için hedeflerini açıkladı. Bu sene alt yapıya ve tesisleşmeye önem vereceğiz diyen Başkan Göçmez, bu sene şampiyon olacağız hedefimiz yok dedi.

Onur Göçmez ” Öncelikle genel kurulda tarafımıza verdiğiniz destek için teşekkür ederiz 400 e yakın genel kurul üyesinin aktif katılımı oldu. Yeni spor yasası gereği ismimiz “Bandırmaspor Kulübü” oldu  ve yeni tüzüğümüz onaylanarak devreye alındı.

Yeni sezon için çalışmalarımız başladı. Her sene kendi içinde daha zor bir sene ile karşı karşıya kalıyoruz! Bu sene enflasyon kur artışından çok daha fazla etkileneceğimiz bir yıl olacak! Naklen yayın gelirleri sabit ancak giderlerde %100 oranında artış var ve son 15 gün içinde görüyoruz ki hiç bir şey eskisi gibi olmayacak! Her şey daha zor olacak!

Teknik direktörümüz ve sportif direktörümüz ile 3 yıllık anlaşma sağladık! Genel kurul tarafından 3 yıllığına seçildik! Yapılanmaya ve gelişmeye devam edeceğiz.

Bu sene tesisleşmeye daha fazla önem vereceğiz ve altyapıya daha fazla odaklanacağız. Stadyumumuzda hala ışık yok!

Sürdürebilir yapı için gelir yaratmamız gerekiyor herkesi bordo kutuya, otoparklara davet ediyoruz. Şehirde bulunan firma ve kurumları reklam vermeye davet ediyoruz! Vereceğiniz her destek çok önemli ve kıymetli.

Şehrin en önemli markası BANDIRMASPOR desteklenmeli!

Herkes soruyor ve yazılarda görüyorum! Bu sene uçacağız bu sene şampiyon olacağız! Öyle bir hedef yok!

Bizim bu sene ki hedefimiz çok net; “Bu ligde Bandırmaspor’u GÜÇLÜ BİR TAKIM ile temsil ederek rahat bir şekilde mücadele etmek”

Şampiyonluk, play off vb. bir hedefimiz yok! Yolumuz hedeften daha önemli! Önce doğru yolu bulmaya çalışacağız sakin olacağız, akıllı olacağız, güçlü olacağız, birlik olacağız! Kenetleneceğiz!

Ben ve ekibim çok zor bir yola girdik sizlerin desteği çok önemli. Son bir kaç gün içinde yaşadıklarımız bu sezonun çok çetin geçeceğini gösteriyor! Maliyetler de artış çok yüksek ve beklentiler çok fazla! Formadan futbolcu maliyetine kadar inanılmaz rakamlar söz konusu!

Delilik, Ama deliyiz… bu sebeple hepimiz birlik olup omuz omuza yürümeli ve sadece futbolun gerçeklerinin değil bir çok denge ve dengesiz ilişkilerin olduğu bu sektörde bizimle savaşmalıdır! Unutmamalı Ali Palabıyığı, Mete Kalkavan’ı, Halil Umut Meler’i!

Son söz;

Evet hep söylediğimiz gibi GÜÇLÜ bir takım olacağız!

taraftar, yönetim, teknik heyet, futbolcu, çalışan vb. herkesin olduğu güçlü bir takım!

Artık siperde değil cephede olacağız!” Dedi.

 

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.