GENEL MERKEZ YÖNETİCİLERİ BANDIRMA'DA - Bandırma Şehir | Bandırma'dan Haberiniz OlsunBandırma Şehir | Bandırma'dan Haberiniz Olsun

SON DAKİKA

GENEL MERKEZ YÖNETİCİLERİ BANDIRMA’DA

Bu haber 27 Şubat 2020 - 16:08 'de eklendi ve 366 kez görüntülendi.
Petrol İş Sendikası Genel Merkez yöneticileri işyeri ziyaretleri çerçevesinde Bandırma Şubesine bağlı işyerlerini ziyaret ettiler. Ziyarete Petrol İş Sendikası Genel Başkanı Süleyman Akyüz, yöneticiler Salih Akduman, Erhan Yakışan, Niyazi Recep Kethüda, Ünal Akbulut’un yanı sıra Bndırma Şube Başkanı İlyas Satırlı katıldı.
Sabah erken saatlerde Genel Merkez Yöneticileri, Bandırma Şube Yönetimi, Baştemsilci ve temsilcilerle birlikte ilk olarak Eti Maden İşletmeleri Genel Müdürlüğü Bandırma Bor ve Asit Fabrikaları İşletmesinde işçilerle bir araya geldiler. İşletme Müdürü Münir Yahşi, Müdür Yardımcısı Hülya Tüzün ile Teknik Müdürler Yakup Çetin ve Mete Yavuz ile makamlarında biraraya gelen Petrol-İş Heyeti hem Petrol-İş’in yeni dönemi ile ilgili işletme yönetimine bilgi verdiler hem de fabrikalardaki güncel konular üzerine değerlendirmelerde bulundular.

Öğlen saat 12.00’de Genel Merkez Yöneticileri Boraks Yemekhanesinde üyeler ile toplantı yaparak tanışma ve güncel sorunlar üzerine sohbet etme imkanı buldular. Saat 14.00 civarında ise Sülfirikasit Fabrikası Yemekhanesini ziyaret ettiler.

Genel Merkez Yöneticileri son ziyaretlerini ise Bandırma Şubenin yeni örgütlediği Hidrojen Peroksit işyerine yaparak burada çalışan üyelerle tanıştı ve devam eden toplu sözleşme süreci ile ilgili değerlendirmelerde bulundular.

 

Bandırma Web Tasarım

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

%d blogcu bunu beğendi: