GENÇ GİRİŞİMCİLER İCRA KOMİTESİ SEÇİMLERİ GERÇEKLEŞTİ

GENÇ GİRİŞİMCİLER İCRA KOMİTESİ SEÇİMLERİ GERÇEKLEŞTİ

ABONE OL
24 Ekim 2023 11:01
GENÇ GİRİŞİMCİLER İCRA KOMİTESİ SEÇİMLERİ GERÇEKLEŞTİ
0

BEĞENDİM

ABONE OL
Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği koordinasyonunda TOBB İl Genç girişimciler icra komitesi seçimleri tamamlandı.
Bandırma kontenjanı 19 Ekim 2023 Perşembe günü Bandırma Ticaret Odası’nda 10.00-17.00 saatleri arasında gerçekleşen seçimle belirlendi. Gerçekleştirilen seçim sonucunda, Genç Girişimciler Kurulu İcra Komitesinde 3 asil 3 yedek üye Bandırmayı temsil edecek. Genç Girişimciler Kurulu İcra Komitesinde Borsamızı Burak Okbay temsil edecek.
Türkiye’de girişimciliğin özendirilmesi ve girişimcilik kültürünün gelişmesine öncülük etmek amacıyla Odalar ve Borsalar bünyesinde faaliyetlerini yürüten TOBB İl Genç Girişimciler Kurulları İcra Komitesi Üyeleri görev dağılımlarını önümüzdeki hafta tamamlayarak icraatlarına başlayacaklar.
Seçim sonuçlarının ardından Borsamız Yönetim Kurulu Başkanı Can Ata Tan “Genç Girişimciler Kurulu İcra Komitesi Seçimleri sonucunda seçilen asil ve yedek üyesi arkadaşlarımızı tebrik ediyor, yapacakları çalışmaların ilimize ve ülkemize fayda sağlayacağına canı gönülden inanıyorum. 81 ilde oda ve borsalarımızın koordinasyonunda yapılan seçimlerin camiamıza hayırlı olmasını temenni eder, başarılar dilerim” dedi.

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.


HIZLI YORUM YAP

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.