GELECEK PARTİSİNDEN BELEDİYE BAŞKANINA ZİYARET - Bandırma Şehir | Bandırma'dan Haberiniz OlsunBandırma Şehir | Bandırma'dan Haberiniz Olsun

SON DAKİKA

GELECEK PARTİSİNDEN BELEDİYE BAŞKANINA ZİYARET

Bu haber 03 Haziran 2021 - 9:44 'de eklendi ve 460 kez görüntülendi.

Gelecek Partisi İlçe Başkanı Burhan Deniz Belediye Başkanı Tolga Tosun’u ziyaret ederek Bandırma gündemine yönelik fikir alışverişinde bulundu.

Ziyarette Gelecek Partisi Bandırma ilçe başkanlığı olarak vatandaşın isteklerine kulak kapatmıyor, yapmış olduğumuz mahalle/esnaf gezilerinde bizlere belirtilen sorun ve sıkıntılara çözüm üretmek için durmadan çalışıyoruz diyen Gelecek Partisi İlçe Başkanı Burhan Deniz “100. Yıl ve Çalışkanlar Mahalleleri için taziye evi yaptırılması artık bir gereklilik olmuş durumda. İlçe başkanlığı olarak bugün belediye başkanımız Sn. Tolga Tosun’u ziyaret ettik. ziyarette vatandaşların bu isteği konusunda başkandan söz istedik.

Günümüz şartlarında vatandaşlarımız için böylesi bir hizmetin zaruri olduğunu belirten belediye başkanımız da bizleri kırmayarak yaz sonuna kadar bu çalışmanın yetiştirilmesini planladığını söyledi. Bizi ağırladığı ve önerilerimizi dikkate alarak bu çalışma için söz veren kıymetli belediye başkanımıza canı gönülden teşekkür ediyoruz.” Dedi.

Bandırma Laptop Tamiri

Bandırma Emlak

Bandırma Web Tasarım

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.