GELECEK PARTİSİNDEN ADİN İŞÇİLERİNE GIDA DESTEĞİ - Bandırma Şehir | Bandırma'dan Haberiniz OlsunBandırma Şehir | Bandırma'dan Haberiniz Olsun

SON DAKİKA

GELECEK PARTİSİNDEN ADİN İŞÇİLERİNE GIDA DESTEĞİ

Bu haber 29 Nisan 2021 - 11:57 'de eklendi ve 384 kez görüntülendi.

Gelecek Partisi İlçe Teşkilatı sendikaya üye oldukları için ücretsiz olarak izne çıkarılan Adin İşçilerine gıda kolisi yardımında bulundu. Her zaman emekten yana olacaklarını ifade eden Gelecek Partisi İlçe Başkanı Burhan Deniz “1 Mayıs Emek ve Dayanışma günü için ilçe yönetimimizden Sosyal Politikalar Başkanımız Betül Ustaalioğlu yakın tarihte sendikaya üye oldukları gerekçesiyle ücretsiz izne çıkarılan Adin işçilerine gıda kolisi desteğinde bulundu. Projesini hayata geçirirken kendisine maddi desteklerini eksik etmeyen yönetim kurulu üyelerimize ve kıymetli ilçe esnafımıza yürekten teşekkür ediyoruz.

Bugün aşınız her gün sesiniz sloganıyla yola çıkan Gelecek Partisi ilçe yönetimi olarak tüm işçilerimize sağlıkla çalıştıkları, emeklerinin karşılığını hakkıyla aldıkları ve sömürülmedikleri bir Türkiye hazırlamak için “Gelecek Güzel Gelecek” diyoruz. 1 Mayıs Emek ve Dayanışma günü kutlu olsun.” Dedi.

Bandırma Laptop Tamiri

Bandırma Emlak

Bandırma Web Tasarım

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.