GELECEK PARTİSİ SAHA ÇALIŞMALARINA DEVAM EDİYOR - Bandırma Şehir | Bandırma'dan Haberiniz OlsunBandırma Şehir | Bandırma'dan Haberiniz Olsun

SON DAKİKA

GELECEK PARTİSİ SAHA ÇALIŞMALARINA DEVAM EDİYOR

Bu haber 26 Ocak 2021 - 9:48 'de eklendi ve 1.203 kez görüntülendi.

Gelecek Partisi İlçe Başkanlığı Bandırma Ticaret Odası Başkanı Mehmet Kılkışlı ile Tuhafiyeciler ve Manifaturacılar Esnaf Odası Başkanı Adnan Gemici’yi ziyaret etti.

Gelecek Partisi Bandırma İlçe Başkanlığı olarak STK ve Oda ziyaretlerine devam ediyoruz diyen Gelecek Partisi İlçe Başkanı Burhan Deniz “Bu kapsamında Ticaret Odasına ziyarette bulunduk. Ekonomik sorunların esnafı ne derece zor durumda bıraktığı, bir çok sektörü neredeyse iflas durumuna getirdiği ve konu ile alakalı hızlandırılmış kalkınma programlarının devreye konulması gerektiğine dair fikirlerimizi paylaştık. Bizleri ağırladığı için Mehmet Kılkışlı Bey’e ve oda üyelerine teşekkür ederiz.

Tuhafiyeciler ve Manifaturacılar Odasına ziyarette bulunduk. Ekonomik sorunların küçük esnafı ne derece zor durumda bıraktığı ve konu ile alakalı derhal hızlandırılmış kalkınma programlarının devreye konulması gerektiğine dair fikirlerimizi paylaştık. Bizleri ağırladığı için Adnan Bey’e ve oda üyelerine teşekkür ederiz.”Dedi.

Bandırma Laptop Tamiri

Bandırma Emlak

Bandırma Web Tasarım

Tercüme Bürosu

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.