GELECEK PARTİSİ SAHA ÇALIŞMALARINA DEVAM EDİYOR - Bandırma Şehir | Bandırma'dan Haberiniz OlsunBandırma Şehir | Bandırma'dan Haberiniz Olsun

SON DAKİKA

GELECEK PARTİSİ SAHA ÇALIŞMALARINA DEVAM EDİYOR

Bu haber 05 Şubat 2021 - 9:44 'de eklendi ve 2.745 kez görüntülendi.

gelecek Partisi İlçe Başkanı Burhan Deniz ve  yönetim kurulu üyeleri STK ve oda ziyaretleri kapsamında Bandırma Erdek Süt Üreticileri Birliğini ziyaret etti.

Bizleri ağırladığı için sevgili başkanımıza ve STK üyelerine teşekkür ederiz diyen Burhan Deniz “Ekonomik sorunların başladığı günden bu yana en çok fiyat artışı gösteren ürünlerin başında süt ve süt ürünleri bulunduğu gerçeğini unutmamak gerekir. Hayvanların beslenmesi için arpa, saman; arpa samanın yetişmesi için gübre ve su gerektiğini de baz alacak olursak tarım ve hayvancılık ve bunlardan elde edilen ürünler bir zincirin parçaları gibi birbirine bağlıdır. Bugün çiftçiye, tarıma, hayvancılığa verdiği zararı kabul etmeyenler, görmek istemeyenler bilmelidir ki tüm fiyat artışının başında her şeyin dolara bağlı doların da yönetimin siyasi marifetine bağlı oluşu vardır. Samanı dahi artık ithal edecek hale gelmiş olmak bizi derinden sarsmakta; halkımızı, çiftçimizi, hayvancılıkla uğraşan vatandaşımızı korumak kollamak ve artık doğru politika ile güzel Türkiye’mizi tüketen değil yeniden üreten ülke konumuna getirmek gerekmektedir.”

Gelecek Partisi İlçe Başkanlığı yönetim kurulu üyeleri ve ilçe başkanı Burhan DENİZ, STK ve oda ziyaretleri kapsamında Emekli Astsubaylar Derneğini ziyaret etti.

Ziyarette kısa bir açıklama yapan Başkan Burhan Deniz Askeri güç bir evin yalıtımı gibidir. Dış politikada, iç sıkıntılarda düşmana korku salan, dosta güven veren güçtür asker. Türk askeri tarih olmak için değil tarih yazmak için askerdir. Bu ülkenin kuruluşundan bugüne dek emek veren, ter akıtan, canını veren başta Gazi Mustafa Kemal’i sonrasında tüm kolluk kuvvetlerimizden gazi ve şehitleri saygıyla anıyoruz dedi.

STK ve oda ziyaretleri kapsamında Türk Kızılay’ı Bandırma şubesini ziyaret etti. “Afetlerde, ihtiyaç sahibi ailelere yardımda, bir çok hastamıza kan nakli sağlamada en büyük mihenk taşı olan Türk Kızılay’ına elimizden gelen desteği sağlamak için Gelecek Partisi Bandırma ilçe başkanlığı olarak buradayız. Ayrıca bir sonraki kan bağışı etkinliğinde parti yönetimi olarak orada bulunmaktan onur duyacağız şeklinde konuştu.

Bandırma’da son ziyaretini  Ziraat Odası Bandırma başkanlığına yapan Gelecek Partisi ilçe Başkanı Burhan Deniz “Hepimiz biliyoruz ki Türkiye ekonomisi tarım, çiftçi ve ziraat üçgeni üzerine kurulu bir yapıdır. Bugün ülkenin her düzeyinde tezahür eden kriz çiftçiyi de tarımı da büyük ölçüde vurdu. Gelecek Partisi Bandırma ilçe başkanlığı olarak çiftçinin tarımın yanındayız.” dedi.

Bandırma Laptop Tamiri

Bandırma Emlak

Bandırma Web Tasarım

Tercüme Bürosu

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.