GELECEK PARTİSİ ATATÜRKÇÜ DÜŞÜNCE DERNEĞİNİ ZİYARET ETTİ - Bandırma Şehir | Bandırma'dan Haberiniz OlsunBandırma Şehir | Bandırma'dan Haberiniz Olsun

SON DAKİKA

GELECEK PARTİSİ ATATÜRKÇÜ DÜŞÜNCE DERNEĞİNİ ZİYARET ETTİ

Bu haber 26 Şubat 2021 - 12:48 'de eklendi ve 2.271 kez görüntülendi.

Gelecek İlçe Teşkilatı saha çalışmalarına ara vermeden devam ediyor. Bu çerçevede Gelecek Partisi İlçe başkanı Burhan Deniz ve Yönetim Kurulu üyeleri Atatürkçü Düşünce Derneği Bandırma Şubesini ziyaret ettiler. Misafirlerini kapıda karşılayan ADD Şube Başkanı Serdar Polat ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirdi.

Yeni teşkilatlanan bir parti olarak Bandırma’da STK ve esnaf odalarını ziyaret ediyoruz diyen Gelecek Partisi İlçe Başkanı Burhan Deniz “Cumhuriyetimizin kurucusu ulu önder Mustafa Kemal Atatürk’ün ilkelerini, düşüncelerini benimsemiş ve yaşatmayı kendine hedef bilmiş Atatürkçü Düşünce Derneğini  ziyaret etmekten parti yönetimi olarak onur duyduk.” dedi.

Nazik ziyaretlerinden dolayı Gelecek Partisi heyetine teşekkür eden ADD Şube Başkanı Serdar Polat, Cumhuriyetin temel değerlerine sahip çıkan dostlarla birlikte olmaktan mutluluk duyuyoruz dedi.

 

 

 

Bandırma Laptop Tamiri

Bandırma Emlak

Bandırma Web Tasarım

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.