FESTİVALE NOKTAYI HAKAN ALTUN KOYDU - Bandırma Şehir | Yaşadığınız Şehirden Haberiniz OlsunBandırma Şehir | Yaşadığınız Şehirden Haberiniz Olsun

SON DAKİKA

FESTİVALE NOKTAYI HAKAN ALTUN KOYDU

Bu haber 13 Haziran 2022 - 18:14 'de eklendi ve 394 kez görüntülendi.

Türkiye’nin çevre temalı festivali olan 31. Uluslararası Bandırma Kuşcenneti Kültür ve Turizm Festivali sona erdi. Bandırmalılar festival boyunca büyük coşku yaşadı. Festivalin son günü Hakan Altun, dinleyicilere unutulmayacak bir gece yaşattı.
31. Uluslararası Kuşcenneti Kültür ve Turizm Festivali etkinlikleri çerçevesinde Bandırma’da sevenleriyle buluşan Altun, 2 saat boyunca sevenlerini coşturdu. Söylediği şarkılarla kalplere dokunmayı başaran başarılı şarkıcı Hakan Altun, Bandırma’da hayranlarına unutulmaz bir gece yaşattı. Türkiye’nin ilk çevre temalı festivali 31. Uluslararası Bandırma Kuşcenneti Kültür ve Turizm Festivalinde birbirinde eşsiz, ünlü sanatçılar festival dahilinde Bandırmalıları coşturdu.

Bandırma Belediye Başkanı Tolga Tosun “ Festivalimizin son akşamı Hakan Altun’u ağırladık. Bandırma’yı ilk defa bu kadar kalabalık görüyorum” diyerek konserlere gösterilen ilgiyi özetledi.
Program sonunda Belediye Başkanı Tolga Tosun tarafından Hakan Altun’a çiçek ve plaket verildi. Erdek Belediye Başkanı Burhan Karışık, konseri izleyen konuklar arasındaydı. Festival boyunca Ceylan Ertem, Melek Mosso, Hakan Altun gibi ünlü isimler Cumhuriyet Meydanında konser verdi.

 

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

Superiority inside the the watchmaking arena method will be the first step toward rolex replicas swiss made .