FEN BİLİMLERİ ÖĞRENCİLERİNDEN 8 MART SERGİSİ

FEN BİLİMLERİ ÖĞRENCİLERİNDEN 8 MART SERGİSİ

ABONE OL
8 Mart 2024 12:04
FEN BİLİMLERİ ÖĞRENCİLERİNDEN 8 MART SERGİSİ
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Fen Bilimleri Anadolu Lisesi Resim Öğretmeni Münevver Bülbül’ün başkanlığında, Bandırma Kent Konseyinin de katkı sunduğu, Okulun değerli öğrencilerinin 8 Mart Dünya Kadınlar Günü için hazırladığı “Kadının Rengi” isimli resim sergisinin Melih Çınar sergi salonunda Belediye Başkan yardımcısı Aydın Yağar, Kent Konseyi Başkanı Serdar Polat ve Fen Bilimleri Anadolu Lisesi Okul Müdürü Tuğçe Karakaş’ın katılımıyla açılışı gerçekleşti.

Açılış konuşmasında Fen Bilimleri Okul Müdürü Tuğçe Karakaş “Bir eğitimci olarak Ben ve öğretmenlerim kendi ayakları üzerinde duran, Cumhuriyetçi, Atatürk İlkelerine bağlı bugünün genç hanımlarını yarının güçlü kadınlarını yetiştirmeye. Onlara duruşumuzla bilgimizle tecrübelerimizle örnek olmaya devam edeceğiz” dedi. Ayrıca 8 Mart Kadınlar günü için Fen Bilimleri Öğrencilerinin Çeşitli Meslek dallarını icra eden ilk kadınları canlandırdıkları kıyafet konseptleri sergiye renk kattı.

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.


HIZLI YORUM YAP

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.