FARUK TAN BAŞKAN ADAYLIĞINI AÇIKLADI - Bandırma Şehir | Yaşadığınız Şehirden Haberiniz OlsunBandırma Şehir | Yaşadığınız Şehirden Haberiniz Olsun

SON DAKİKA

FARUK TAN BAŞKAN ADAYLIĞINI AÇIKLADI

Bu haber 19 Kasım 2022 - 14:55 'de eklendi ve 683 kez görüntülendi.

İyi Parti’de yapılan delege seçimlerinin ardından başkan adayları belli olmaya başladı. İlk olarak daha önce tekrar başkanlığa aday olacağını açıklayan mevcut ilçe başkanı Necmi Sert’ten sonra Faruk Tan da 3 Aralık günü yapılacak genel Kurulda başkan adayı olduğunu yaptığı basın açıklaması ile duyurdu.

İlçe binasında yaptığı basın açıklamasında Faruk Tan “ Sayın Genel Başkanımız Meral Akşener’in talimatları doğrultusunda başlamış kongre sürecinden sonra arkadaşlarımla yapmış olduğumuz istişareler neticesinde 3 Aralık günü yapılacak olan İyi Parti Kongresinde başkanlığa aday olmaya karar verdim.

Bu bir bayrak yarışıdır. Burada önemli olan kişiler değil partidir. Yapılan hizmetleri, partimizin genel ve yerel siyasetini halkımıza anlatarak yarınlar için gençlerimize aydınlık ve çağdaş bir Türkiye bırakabilmektir.

Bu amaçla çıktığımız kutlu yolda ben ve arkadaşlarım iyi Parti ilçe teşkilatı yönetimine talibiz. Bugüne kadar teşkilatımızı yöneten Necmi Sert ve yönetim kuruluna teşekkür ederiz. “

Yapılan delege seçimlerinin sonuçlarını değerlendiren Faruk Tan, seçilen arkadaşlarımız kişilerin değil partimizin delegeleridir dedi.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

casino siteleri slot siteleri
fotos de mujeres hermosas en la playasister in law saves my marriagejulia osten viral video

pet shopKedi mamasıKöpek maması