Farklı Bir Aday Adayı ''Selim Panç'' - Bandırma Şehir | Yaşadığınız Şehirden Haberiniz OlsunBandırma Şehir | Yaşadığınız Şehirden Haberiniz Olsun

SON DAKİKA

Farklı Bir Aday Adayı ”Selim Panç”

Bu haber 23 Ekim 2013 - 19:01 'de eklendi ve 1.969 kez görüntülendi.
Siyaset ateşinin yavaş yavaş yükselmeye başladığı günlerdeyiz.Siyasi partilerin belediye başkanlarını belirlemelerinden önceki aşama olan aday adaylığı evresi iyice hız kazanmaya başladı.Aday adayları birbirlerini geçmek için var güçleri ile mücadele ediyorlar.Bu da gerçekten siyasetin güzelliğinin ön plana çıkmasına sebep oluyor.
    Bandırma’da da  aday adayları arasında çetin bir rekabet var.Gerçi daha Chp dışında ki partiler kapalı kutu durumunda.İlerleyen zamanlarda onlarında aday adaylarını göreceğiz.Fırsat buldukça aday adaylarını tanımaya onlara yönlenmeye uğraş gösteriyorum.Halkın isteklerini karşılayabilecekler mi,Bandırma için ne verebilecekler,ya da Bandırma dışında kapatılacak olan ve Bandırma’nın bünyesine katılacak olan beldeler hakkında ki düşüncelerini merakla izliyorum.
    Edincik’te ikamet ettiğim için aday adaylarının ziyaretlerine katılmaya ve onları dinlemeye çalışıyorum.Dün akşam  Bandırma Chp belediye başkan aday adayı  Dr. Selim Panç’ı ağırladı,Edincik.Bir aday adayının ilk izlediğim yönü etrafında bir teşkilat var mı ya da teşkilatta karşılığı var mı?Selim Panç’ın bu yönü gayet olumlu. .Edincik’e girişlerinde araçlarını şehir uzağında bırakarak etrafındaki parti mensubu arkadaşlarıyla birlikte şehir merkezine giriş yapması  akılda kalıcı bir girişim.Edincik’li siyaseti çok iyi bilir ve bir adayın arkasında ki teşkilatı iyice gözlemler.Bu girişimiyle Edincik’liden artı puan aldığı söylenebilir sayın aday adayının.
    Edincik’e girişinden sonra parti teşkilatında ki konuşmasını dinledim Selim Panç’ın.Edincik’i güzelce analiz ettiği ortada.Konuşmasında,Edincik’te ki tarihi eserlerin korunması için uğraş vereceğinden,zeytin üreticisinin yaşadığı sorunların ortadan kaldırılmasını için çaba göstereceğinden,sanayi şehri olmaya yaklaşan Edincik’in hava-çevre kirliliği olmadan firmalar ile iletişime geçerek sorunun üstesinden geleceğinden,belediye başkanı seçilmesi durumunda Edincik’te şuanda belediye binası olarak kullanılan yapının tekrardan hizmet binası olarak faaliyet göstereceğinden  bahsetti kısaca.
   Panç’ın tesbit ettiğim  en önemli özelliği,bahsettiği konularda ütopyalara yer vermemesi.Yani vatandaşlara hayalcilik aşılamaması.Yapabileceklerini anlatıp geçiyor.Siyasette çokça gördüğümüz adaylar gibi umut tacirliği yapmıyor.Edincik’te tanınıyor olması büyük artı.Kahvehane ziyaretlerinde halkın Selim Panç’a uzak olmadığını gördüm.
    Tabi ki bu ziyaret sadece bir prova.Bu kadar anlatım Edincik’li vatandaşı pek tatmin etmez.Aday olması durumunda Selin Panç’ın daha geniş kapsamlı hareket etmesi gerektiğini düşünüyorum.Sayın Panç’a başarılar diliyorum.
    Edincik’e ziyaret yapacak diğer aday adaylarını ya da adayları gözlemlemeye devam edeceğim.Bu köşeden  yaşananları birebir yansıtacağım kimsenin şüphesi olmasın.
     İyi günler dilerim.Kalın sağlıcakla…

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

Superiority inside the the watchmaking arena method will be the first step toward rolex replicas swiss made .