EYÜP İL İLE BİR DÖNEM DAHA - Bandırma Şehir | Yaşadığınız Şehirden Haberiniz OlsunBandırma Şehir | Yaşadığınız Şehirden Haberiniz Olsun

SON DAKİKA

EYÜP İL İLE BİR DÖNEM DAHA

Bu haber 27 Ocak 2022 - 15:27 'de eklendi ve 571 kez görüntülendi.

 

Bandırma Elektrikçiler ve Elektronikçiler Odasının 12. Olağan Genel Kurulu Santral Kültür Merkezinde gerçekleştirildi. Genel kurula tek aday olarak giren Eyüp İl genel kurul üyelerinin oylarıyla tekrar başkanlığa seçildi.

Saygı duruşu ve istiklal Marşının okunmasının ardından Hayri özden başkanlığında divan heyeti belirlendi. Açılış konuşmasını yapan Başkan Eyüp İl “Pandemi döneminde sektör olarak çok zor günlerden geçtik. Ayakta kalma mücadelesi verdik.

Elektrikçiler ve Elektronikçiler olarak Sosyal Güvenlik sıkıntımız var. Bizler 9 Bin iş gününe mahkum edildik. Sektör olarak bu gün sayısının yakalamamız çok zor. Emekli olsak bile emeklilik aylıklarımız oldukça düşük seviyelerde kalıyor. Bir de bizi yönetenlerle iletişim sorunu yaşıyoruz. 9 Balıkesir milletvekilinin bir çoğunu tanımıyoruz bile. Seçim zamanlarında değil her zaman odamıza gelerek sorunlarımızı sormalarını bekliyoruz. “Dedi.

Eyüp İl’in açılış konuşmasının ardından faaliyet, Denetim ve gelir gider raporları okunarak oy birliği ile kabul edildi. Yapılan seçimlerin ardından Eyüp İl genel kurul üyelerinin oylarıyla bir dönem daha başkanlığa seçildi. Yönetim kurulu şu isimlerden oluştu:

Halil Çakır, Kadir Baran, Selçuk Uzgur, Fikret Taş, Yakup Apaydın, Doğan Karakuzu

Genel kurul öncesinde oda yönetimi ebediyete intikal eden oda üyeleri için lokma hayrında bulundu.

Bandırma Araba Servisi

&nbps;

Bandırma Laptop Tamiri

Bandırma Web Tasarım

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

Superiority inside the the watchmaking arena method will be the first step toward rolex replicas swiss made .