EYMEN POMPA HiZMETE GiRDi - Bandırma Şehir | Yaşadığınız Şehirden Haberiniz OlsunBandırma Şehir | Yaşadığınız Şehirden Haberiniz Olsun

SON DAKİKA

EYMEN POMPA HiZMETE GiRDi

Bu haber 09 Kasım 2022 - 10:29 'de eklendi ve 695 kez görüntülendi.

Bandırma Küçük Sanayi Sitesi’nde 32 yıllık mesleki deneyiminin üzerine kendi işyerini hayata geçiren Tayfun Tiren, Eymen Pompa adıyla hizmete başladı.
Pompa enjektör bakımı ve onarımı, arıza tespiti ve yedek parça konusunda müşterilerine hizmet veren Tiren, her türlü araç, gemi, kamyon ve dizel olan araçlarda mazot pompa bakım ve onarımını gerçekleştiriyor.
TİREN: DİZEL YAKITINIZI BİLDİĞİNİZ İSTASYONDAN ALIN
Eymen Pompa işyeri sahibi Tayfun Tiren bir araçta mazot pompasının en önemli parçalardan biri olduğunu belirterek, egzozdan siyah duman atımı, rölanti dengesizliği, yakıt artışına karşın performansındaki düşüklük mazot pompasındaki sorunları işaret eder dedi.
32 yıldan bu yana meslekte olduğunu vurgulayan Tayfun Tiren “ Pompa enjektör bakımı ve onarımı, arıza tespiti ve yedek parça konusunda tecrübelerime dayanarak bu işyerimi açtım. Her türlü araçlar, gemi, kamyon kısacası dizel olan her türlü aracın mazot pompa bakım ve onarımını işyerimizde yapıyoruz.
Dizel araç kullanan sürücülere yakıtı bildikleri ve daha önce devamlı yakıt aldığı istasyonları kullanmalarını öneririm. Böyle mazot pompa sıkıntı yaşamayacaklardır. Ayrıca dizel araçlarda 30-40 bin Kilometrede enjektör bakımı yapılması mazot pompa ömrünü arttıracaktır.” Dedi.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

casino siteleri slot siteleri
fotos de mujeres hermosas en la playasister in law saves my marriagejulia osten viral video

pet shopKedi mamasıKöpek maması