ERKAN SÖZERİ ADANA DEMİR MAÇINDA TAKIMIN BAŞINDA OLACAK - Bandırma Şehir | Bandırma'dan Haberiniz OlsunBandırma Şehir | Bandırma'dan Haberiniz Olsun

SON DAKİKA

ERKAN SÖZERİ ADANA DEMİR MAÇINDA TAKIMIN BAŞINDA OLACAK

Bu haber 22 Ekim 2020 - 10:00 'de eklendi ve 3.073 kez görüntülendi.

Royal Hastanesi Bandırmaspor Yönetim Kurulu, Teknik Direktör Serdar Bozkurt ile yolları ayırıyor. 2. Ligde şampiyon olunmasının ardından Teknik Direktör olarak Serdar Bozkurt ile yola devam eden Bandırmaspor Yönetim Kurulu, TFF 1.Ligde alınan başarısız sonuçların ardından yeni teknik direktör arayışlarına girdi.

Eskişehirspor ve Keçiören maçları bardağı taşıran son damlalar oldu. Royal Hastanesi Bandırmaspor Yönetim Kurulu Teknik Direktör Serdar Bozkurt ile sözleşme fesih görüşmelerine başladı. Bu görüşmelerde olumlu yol alınamadı. Serdar Bozkurt tüm alacaklarının ödenmesini isterken Bandırmaspor Yönetim kurulu makul şartlarda uzlaşmak için anlaşmaya çalıştı. Yönetimin her türlü olumlu yaklaşmalarına karşın sonuç alınamayınca Bandırmaspor Yönetim Kurulu şimdi Serdar Bozkurt’un sözleşmesini tek yönlü feshediyor.

Bu görüşmelere paralel olarak yeni Teknik Direktör arayışlarına hız veren Onur Göçmez Başkanlığındaki Yönetim Kurulu Erkan Sözeri ile büyük ölçüde anlaştı. Hafta sonu oynanacak olan Adana Demir maçında takımın başında Erkan Sözeri’nin olacağı öğrenildi.

Bandırma Emlak

Bandırma Web Tasarım

Tercüme Bürosu

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.