EREN ÜLKÜ NECMİ SERT'E DESTEK VERDİ - Bandırma Şehir | Yaşadığınız Şehirden Haberiniz OlsunBandırma Şehir | Yaşadığınız Şehirden Haberiniz Olsun

SON DAKİKA

EREN ÜLKÜ NECMİ SERT’E DESTEK VERDİ

Bu haber 21 Kasım 2022 - 10:21 'de eklendi ve 565 kez görüntülendi.

İyi Parti Belediye Meclis Üyesi Eren Ülkü yayınladığı basın bildirisi ilçe genel kurulunda mevcut ilçe başkanı necmi Sert’i destekleyeceğini açıkladı. İlçe kongre sürecinin başladığını vurgulayan Eren Ülkü ” Kuruluşundan bu yana ülke siyasetine yön veren partimiz yapılacak kongremizden daha da güçlü çıkacaktır. Kongrelerimiz neticesinde seçilecek yeni İl ve İlçe Yönetimlerimizi tarihi bir görev bekliyor. Şimdiden tüm Başkan adaylarımıza ve Yönetim Kurullarına başarılar diliyorum.

Ülkemiz 20 yıllık iktidarın yanlış politikalarının bedelini maalesef çok ağır ödüyor. Başta ekonomi olmak üzere acil çözülmesi gereken bir çok sorun var. Vatandaşlarımız özellikle ekonomik olarak çok zor bir dönemden geçiyor. Yaptığımız saha çalışmalarında da bunu çok net görüyoruz. Milletimiz artık değişim bekliyor ve mevcut iktidarın biriken sorunları çözebileceğinden umudunu kesmiş durumda. Türkiye’nin çok acil değişime ihtiyacı var.
Bu sebeple kongremiz sonrasında oluşacak İl ve İlçe Yönetimlerimize çok iş düşüyor. Önceki seçimlerde olduğu gibi ülkemizi refaha çıkaracak Parti politikalarımızı seçmene iyi anlatmalı ve yorulmadan, usanmadan seçim bölgelerimizde ayak basmadık yer bırakmamamız gerekli.

Bandırma’da da 3 Aralık Cumartesi günü İlçe Başkanlığı seçimi yapılacak. Zaten uzun süredir Genel seçime odaklanmış, çalışmalara çoktan başlamış bir yönetim ve İlçe Başkanımız var. Girdiğimiz ilk seçim ve sonra ki seçimlerde Bandırma’da alınan oy oranları, yükselen grafikte ortada. Cumhuriyet tarihimizin en önemli seçimi bizi bekliyor. Bandırma’da 2023 Genel Seçimlerine tecrübeli bir İlçe Başkanıyla hazırlanmamız partimizin menfaatinedir. Bandırma’da mevcut yönetime destek verilmesinin partimiz adına daha hayırlı olacağını düşünüyorum bu sebeple desteğim yeniden Başkanlığa aday olan İlçe Başkanımız Necmi SERT ve Yönetiminedir. Saygıdeğer Delegelerimizinde Kongremizde sandığa gittiklerinde bu yönde düşüneceği inancındayım, Necmi SERT Başkanımızın listesini destekleyerek Partimizin Bandırma’da her seçimde daha da istikrarlı yükselen oy grafiğine katkı yapacaklardır. İstikrarın, liyakatın ve tecrübenin yanında olacaklarından şüphem yok.

Kongre sonucu ne olursa olsun hep birlikte çalışarak üyelerimizle, gönüllülerimizle ve delegelerimizle birlikte Partimizi iktidara taşımak için var gücümüzle çalışacağız. Bunu hep birlikte başaracağız.

Umudunu partimize bağlayan Milletimize karşı sorumluluğumuz var. Tarihi Genel Seçim öncesi kimin geçmişte ne görev yaptığının, mevkiisinin öneminin olmadığını düşünüyorum. Varsa dargınlıkların, kırgınlıkların bir kenara bırakılarak herkesin bir nefer gibi çalışması gerekiyor. Ülkemizin geleceğinden kaygılanan herkesin kişisel hırs, kızgınlık ve egolarını bir kenara bırakarak taşın altına elini sokması gereken bir dönemden geçiyoruz. Ben de Meclis üyeliği kimliğim bir yana, her şey den önce bu partinin bir neferiyim. Her zaman bu bakış açısıyla partim için çalıştım ve çalışıyorum. Ne görev verilirse de yapmaya hazırım. Bir kişinin beş kişilik performansla çalışması gerektiği bir döneme giriyoruz. Tek hedefimiz Bandırma’da birinci Parti olmak, Partimizi iktidara taşımak ve Genel Başkanımız Sayın Meral AKŞENER’i Başbakan yapmak, Türkiye’de demokrasiyi, özgürlüğü ve refahı tesis etmektir. Başaracağız Az Kaldı.
Bir kez daha Kongrelerimizin demokrasi şöleni halinde geçmesini, hayırlara vesile olmasını ve yarışacak tüm adaylara başarılar diliyorum.” Dedi.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

casino siteleri slot siteleri
fotos de mujeres hermosas en la playasister in law saves my marriagejulia osten viral video

pet shopKedi mamasıKöpek maması