EREN ÜLKÜ İYİ PARTİ ÜYELİĞİNDEN İSTİFA ETTİ

EREN ÜLKÜ İYİ PARTİ ÜYELİĞİNDEN İSTİFA ETTİ

ABONE OL
8 Aralık 2023 14:53
EREN ÜLKÜ İYİ PARTİ ÜYELİĞİNDEN İSTİFA ETTİ
0

BEĞENDİM

ABONE OL

İyi Parti Belediye Meclis üyesi Eren Ülkü partisinden istifa etti. İstifasını bir basın açıklaması ile duyulan Eren Ülkü meclis üyeliğine bağımsız olarak devam edeceğini açıkladı. Basın açıklamasında İyi Parti siyaset alanında kuruluşu ve kapsayıcılığıyla halkımızda büyük karşılık bulmuş, Ancak kanaatimce gelinen noktada amaç ve ilkelerde bazı tereddütlerin oluştuğunu üzüntüyle gözlemlemekteyim diyen Eren Ülkü ” Büyük emekler, fedakarlıklar sonucu ortak akıl ve iradeyle elde edilen kazanımların yok olacağı kaygısını Parti tabanımızın çoğunluğu ve vatandaşlarımız, seçmenlerimiz gibi bende taşımaktayım. Ülkemizin geleceği için çok önem taşıyan bu kazanımların eşit ve adil bir iş birliği ile korunup arttırılma çabası yerine riske atılmasına aklım, gönlüm razı gelmemektedir.

Bu sebeplerle kuruluşundan itibaren mensubu olduğum İyi Parti üyeliğinden istifa etmiş bulunuyorum. Bağımsız Meclis Üyesi olarak sadece Büyük Milletimiz ve Ülkemiz çıkarları doğrultusunda çalışmalarıma devam edeceğimi kamuoyuna saygıyla duyururum.” Dedi.

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.


HIZLI YORUM YAP

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.