"EN ÖNEMLİSİ VATANDAŞIN SAĞLIĞI" - Bandırma Şehir | Bandırma'dan Haberiniz OlsunBandırma Şehir | Bandırma'dan Haberiniz Olsun

SON DAKİKA

“EN ÖNEMLİSİ VATANDAŞIN SAĞLIĞI”

Bu haber 25 Ağustos 2020 - 12:33 'de eklendi ve 23.199 kez görüntülendi.

Bandırma’da lokma sektörü denildiğinde akla ilk gelen markası Sultan Lokmacısı pandemi döneminde de “Önce Sağlık” ilkesi ile hareket ederek çalışmalarını sürdürüyor. Sultan Lokmacısı İşletmecisi Taner Sevim, tüm dünyanın Mart ayından bu yana içerisinde olduğu pandemi sürecinde bütün esnaf ve sektörler gibi kendilerinin de maddi ve manevi olarak yıprandıklarını fakat Türk örf ve adetlerinde de yeri bulunan lokmanın yine vazgeçilmez bir ürün olarak liderliğini koruduğunu ifade etti. Sevim, “Pandemi döneminde tabiki kendi sağlığımız, çalışanlarımızın sağlığı ve halkımızın sağlığını düşündük ve düşünmeye devam ediyoruz. Herşeyden önce gıda üreten bir iş yeri olduğumuz için zaten hijyen kurallarına amasız fakatsız uymaya devam ediyorduk. Pandemi döneminde mevcut hijyen kurallarımızın üzerine yenilerini ekleyerek , önce sağlık ilkesiyle çalışmalarımızı sürdürdük. Tüm personelimiz eldiveninden, bonesine, maskesinden dezenfektan sıvılarına kadar her türlü tedbirini alarak çalıştı ve çalışmaya devam ediyor. Yine gerek imalathanemiz, gerek araçlarımız, gerekse giydiğimiz kıyafetlerden kullandığımız araç ve gerece kadar her şey belirli periyodlarla dezenfekte edilmekte. Bir çok sektörde olduğu gibi lokma sektörü de bir gıda sektörü olduğu için şu anda vatandaşımızın kafasında bir çekingenlik var. Ama aldığımız bu önlemler sayesinde bizlerin gönlü rahat. Umarız vatandaşlarımızın da gönlü rahat olur ve yıllardır süregelen bu lokma kültürümüz daha uzun yıllar devam eder” diye konuştu.

Sevim, özel gün ve gecelerinde, davetlerinde, cenazelerinde, işyeri açılışlarında lokma ikramında bulunmak isteyen vatandaşların, Sultan Lokma olarak daima hizmetlerinde olduklarını ifade ederek kendilerine  0542 561 86 04 nolu telefondan ya da www.bandirmasultanlokmacisi.com internet sitesinden ulaşabileceklerini ifade etti. 

Bandırma Emlak

Bandırma Web Tasarım

Tercüme Bürosu

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.