EĞİTİMCİ YAZAR SERKAN ÖZBEK KİTAPLARINI İMZALADI - Bandırma Şehir | Yaşadığınız Şehirden Haberiniz OlsunBandırma Şehir | Yaşadığınız Şehirden Haberiniz Olsun

SON DAKİKA

EĞİTİMCİ YAZAR SERKAN ÖZBEK KİTAPLARINI İMZALADI

Bu haber 30 Eylül 2022 - 14:34 'de eklendi ve 266 kez görüntülendi.

 

Eğitimci yazar Serkan Özbek’in imza gününe öğrencileri yoğun ilgi gösterdi. Bandırma Belediyesinin düzenlediği 4. Kitap Günleri etkinlikleri çerçevesinde okurları için kitaplarını imzalayan Serkan Özbek’in standını Eğitim Birsen’li eğitimcilerde ziyaret ederek destek oldular.

1985 yılında Manyas’ta doğduğunu söyleyen eğitimci yazar Serkan Özbek “ Sosyal bilgiler öğretmeniyim. Şu an itibari ile Onyedi Eylül Üniversitesinde tarih üzerine yüksek lisansımı yapıyorum.

Unutulan Bandırmalı yazarlardan Haydarçavuş Camii imam hatibi Mehmet Hamdi Efendi üzerine çalışmalar yapıyorum. Daha önce Osmanlıca yayınlanan Köy hekimi kitabını sadeleştirerek yeniden yazıya hazırladım. Orijinal adı Tımarhane olan kitabı Manyaslı Hikaye isminle kitabı olarak güncelleyerek yayınladım.  Diğer eser çalışmalarımda devam ediyor. “

Serkan Özbek, çalışmalarımda bana destek olan Kültür Eğitim Vakfına ve Başkanı Yavuz Demiralay’a  ve editörüm Cihat Demirci’ye teşekkür ederim dedi.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

casino siteleri slot siteleri
fotos de mujeres hermosas en la playasister in law saves my marriagejulia osten viral video

pet shopKedi mamasıKöpek maması