DÜNYA TEMİZLİK GÜNÜ KUTLANDI - Bandırma Şehir | Bandırma'dan Haberiniz OlsunBandırma Şehir | Bandırma'dan Haberiniz Olsun

SON DAKİKA

  DÜNYA TEMİZLİK GÜNÜ KUTLANDI

Bu haber 21 Eylül 2020 - 14:26 'de eklendi ve 766 kez görüntülendi.

Bandırma Belediyesi ve Sivil Toplum Örgütleri Dünya Temizlik Gününde Ordonat  Çamlığında  çevre etkinliği düzenledi.  Bandırma Belediyesi Temizlik Müdürlüğü ekiplerinin verdiği destekler ile Bandırma Rotary Kulübü, Tema Vakfı, Atatürkçü Düşünce Derneği üyeleri saat 12.00 da eski Ordonat Askeri Çamlığında çevre temizliği yaptı.

Belediye Başkanı Tolga Tosun, Atatürkçü Düşünce Derneği Başkanı Serdar Polat yaptıkları ortak açıklamada Bandırmamızın akciğerleri olarak şehir merkezinde kalan bu çamlık alanları düzenleyerek halkımıza gezebilecekleri, ,nefes alabilecekleri cevreler yaratma çabasındayız. Bu gün çevre temizlik günü kutlama etkinlikleri olarak çamlığımızı temizliyoruz. Buraları kullanan vatandaşımızda tek isteğimiz bu alanları temiz tutmaları çöplerini yerlere atmak yerine çöp konteynerlerini atmalarını istiyoruz dediler.

Sivil Toplum Örgütleri üyeleri ve vatandaşlar gün boyu yaptıkları temizlik sonrası, belediye temizlik müdürlüğü ekipleri onlarca kamyon çöpü çöp toplama merkezine taşıdılar.

Bandırma Emlak

Bandırma Web Tasarım

Tercüme Bürosu

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.