DÜNYA BANDIRMALILAR GÜNÜNDE MEŞALELER ŞAMPİYONLUK İÇİN YANDI - Bandırma Şehir | Bandırma'dan Haberiniz OlsunBandırma Şehir | Bandırma'dan Haberiniz Olsun

SON DAKİKA

DÜNYA BANDIRMALILAR GÜNÜNDE MEŞALELER ŞAMPİYONLUK İÇİN YANDI

Bu haber 11 Mayıs 2020 - 12:52 'de eklendi ve 1.766 kez görüntülendi.

10 Mayıs Dünya Bandırmalılar günü tüm olumsuz şartlara karşın coşkuyla kutlandı. Saat 10.30 da tüm caddeler meşaleler ile aydınlanırken sahilde binlerce meşale ile temsili kutlama gerçekleştirildi.

Sahildeki temsili kutlamaya İlçe Kaymakamı Günhan Yazar, Belediye Başkanı Tolga Tosun, Emniyet Müdürü Soner Duran, Bandırmaspor Başkanı Göksel Karlahan, Yönetim Kurulu üyeleri, Teknik Direktör Serdar Bozkurt ile Takım Kaptanı Erkan Taşkıran katıldı. Saat 10.30 havai fişeklerle başlayan kutlamalarda binlerce meşale şampiyonluk için ateşlendi. Çok güzel görsel şenliğe dönüşen gösterilere Emniyet Güçlerine mensup Yunus ekipleri de meşalelerle destek verdi.

Dünya Bandırmalılar Gününün 10 yıldan bu yana kutladığını belirten Belediye Başkanı Tolga Tosun “Her sene büyük bir coşkuyla kutladığımız 10 Mayıs’ı bu sene ne yazık ki pandemi nedeniyle temsili bir şekilde kutlamak zorunda kaldık. Daha güzel ve coşkulu kutlamayı inşallah sezon sonunda şampiyon olunca yapacağız. “

Bandırmaspor Kulüp başkanı Göksel Karlahan’da 1954 yılından bu yana Bandırma İl olmak için çaba sarf ediyor diyerek 10,5 olarak şampiyonluğu daha yığınsal ve görkemli kutlayacağız dedi.

Özellikle 2. Ve 3. Liglerin geleceğinin karanlıklar içinde olduğunu söyleyen Teknik Direktör Serdar Bozkurt “Futbol Federasyonunun açıklamaları noktasında biz takım olarak çalışmalara başladık. Ancak tüm takımların çalışma istenilen şartlara uygun değil. Bilim kurulu da bu olanaksızlıkların farkında. O yüzden ben 2. Ve 3. Liglerin başlama tarihinin Temmuz ayına sarkabileceğini düşünüyorum. Ancak ne olursa olsun bu sene şampiyon biz olacağız. “ dedi.

Bandırma Web Tasarım

Tercüme Bürosu

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

Grand Asya Hotel