DUALARIMIZ ALİ OSMAN AĞABEYİMİZLE... - Bandırma Şehir | Yaşadığınız Şehirden Haberiniz OlsunBandırma Şehir | Yaşadığınız Şehirden Haberiniz Olsun

SON DAKİKA

DUALARIMIZ ALİ OSMAN AĞABEYİMİZLE…

Bu haber 07 Nisan 2022 - 8:30 'de eklendi ve 3.069 kez görüntülendi.

Gazetemiz Genel Yayın Yönetmeni – TRT Güney Marmara Temsilcisi ve Güney Marmara Medya Çalışanları Derneği Başkanı Ali Osman Ata dün öğle saatlerinde beyin kanaması şüphesiyle kaldırıldığı Bandırma Eğitim ve Araştırma Hastanesi yoğum bakım servisinde  tedavi altına alındı. 

Sabah saatlerinde gazetedeki çalışma ofisinde aniden rahatsızlanan ve ambulansla hastaneye kaldırılarak tedavi altına alınan Gazetemiz Genel Yayın Yönetmeni ve Güney Marmara Medya Çalışanları Derneği Başkanı Ali Osman Ata acil olarak kaldırıldığı Bandırma Eğitim ve Araştırma Hastanesinde doktorların ilk müdahalesinde beyninde kanamadan kaynaklı kısmi felç teşhisi konarak tedavi ve müşahade amaçlı yoğun bakım servisine kaldırılarak tedavi altına alındı. Doktorların bu sabah itibariyle Ata’nın sağlık durumuyla ilgili gelişmeler üzerine açıklama yapacağı belirtildi. Bandırma Şehir Medya ailesi olarak gazetemizin ve Bandırma Basın Camiasının duayen emekçisi Ali Osman Ata’ya geçmiş olsun dileklerimizi iletir acil şifalar dileriz. Dualarımız seninle Ali Osman Ağabey.. İnşallah bir an önce sapasağlam aramıza döneceksin.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

Superiority inside the the watchmaking arena method will be the first step toward rolex replicas swiss made .