DOĞAN: TOKİ KONUTLARI İÇİN BAŞVURULAR E-DEVLET ÜZERİNDEN YAPILIYOR - Bandırma Şehir | Yaşadığınız Şehirden Haberiniz OlsunBandırma Şehir | Yaşadığınız Şehirden Haberiniz Olsun

SON DAKİKA
casino siteleri

DOĞAN: TOKİ KONUTLARI İÇİN BAŞVURULAR E-DEVLET ÜZERİNDEN YAPILIYOR

Bu haber 14 Eylül 2022 - 12:16 'de eklendi ve 575 kez görüntülendi.

 

Ak Parti İlçe Başkanı Mehmet Doğan, Türkiye Tarihinin en büyük sosyal konut projesi olan TOKİ konutları için başvuruların e-devlet üzerinden yapılmaya başlandığını söyledi.

Başvuruların 14 Eylül Çarşamba günü itibari ile başladığını belirten Ak Parti İlçe Başkanı Mehmet Doğan “Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın açıkladığı tarihimizin en büyük sosyal konut projesi için dar gelirli vatandaşlarımız 31 Ekim tarihine kadar Halk Bankası ve Ziraat Bankasına başvurularını yapmaları gerekiyor.

608 bin TL’ye sahip 2+1 fiyatlı konutlarımıza aylık 2 bin 280 TL taksitle 240 ay vadeyle sahip olunabilecek. 3+1 konut fiyatı 850 bin lira. 3 bin 187 TL taksitle 240 ay vadeyle sahip olunabilecek. Belirlenen toplam bedelin yüzde 10’u peşin alınacak. Başvuru için, T.C. vatandaşı olmak ve il sınırları içerisinde 1 yıldan az olmamak koşulu ile ikamet ediyor olması veya Proje il nüfusuna kayıtlı olması yeterli olacak.”

Başvuruların etap etap olacağını söyleyen Başkan Doğan “Başvuruların bitiş tarihinde taleplerin sayısına göre yeni başvuruları başlayacak. Bandırma için ilk etapta 388 konut yapılacak. Bandırma’da 90 Dönüm arazi üzerine yapılacak konut sayısı toplamda 1000 civarında olmasını öngörüyoruz. “ Dedi.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

Superiority inside the the watchmaking arena method will be the first step toward rolex replicas swiss made .