DOĞAN: POLİS TEŞKİLATIMIZIN 176. KURULUŞ YILI KUTLU OLSUN - Bandırma Şehir | Bandırma'dan Haberiniz OlsunBandırma Şehir | Bandırma'dan Haberiniz Olsun

SON DAKİKA

DOĞAN: POLİS TEŞKİLATIMIZIN 176. KURULUŞ YILI KUTLU OLSUN

Bu haber 08 Nisan 2021 - 19:02 'de eklendi ve 784 kez görüntülendi.

Ak Parti Bandırma İlçe Başkanı Mehmet Doğan Polis Haftası ve 10 Nisan Polis Günü ile ilgili bir mesaj yayımladı. Doğan; “Vatandaşlarımızın huzur ve güvenini sağlamak için canla başla çalışan Polis Teşkilatımızın 176. Yılı Kutlu Olsun” dedi.

Mehmet Doğan ; “Kurulduğu gün olan 10 Nisan 1845’den bugüne kadar vatanımızda huzurun, düzenin bozulmaması ve evlerimizde güvenle oturabilmemiz için gece gündüz fedakârca çalışan Türk Polis Teşkilatımızın 176. Yılı Kutlu Olsun.

Cumhuriyetimizin Kurucusu Gazi Mustafa Kemal’in ‘Polis asker kadar disiplinli, hukukçu kadar hukuk adamı ve bir anne kadar şefkatli olmalıdır. Herkesin polisi kendi vicdanıdır, ancak polis vicdanı olmayanların karşısındadır.’ dediği gibi Polis Teşkilatımız ülkemizin bölünmez bütünlüğüne sonsuza dek sahip çıkacaktır.

Polis Teşkilatımızın 176. Kuruluş Yıl Dönümü 10 Nisan Polis gününü kutlar, aziz şehitlerimize Allah’tan rahmet kahraman gazilerimize de şükranlarımı sunarım.” dedi.

Bandırma Laptop Tamiri

Bandırma Emlak

Bandırma Web Tasarım

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.