DOĞAN, MEVSİMLİK İŞÇİLERİ ZİYARET ETTİ - Bandırma Şehir | Bandırma'dan Haberiniz OlsunBandırma Şehir | Bandırma'dan Haberiniz Olsun

SON DAKİKA

DOĞAN, MEVSİMLİK İŞÇİLERİ ZİYARET ETTİ

Bu haber 03 Eylül 2020 - 14:30 'de eklendi ve 1.894 kez görüntülendi.

Ak Parti Bandırma İlçe Başkanı Mehmet Doğan, bölgeye mevsimlik işçi olarak gelen ve çadırlarda hayatlarını sürdüren aileleri ziyaret ederek, çocuklara oyuncak dağıttı.
Bandırma Ak Parti İlçe Başkanı Mehmet Doğan, yönetim kurulu üyeleri ile birlikte Bandırma’nın kırsal mahallelerinde mevsimlik işçi olarak çalışan ve çadırlarda yaşamlarını sürdüren aileleri ziyaret etti. Mevsimlik işçi olarak çalışan ailelerin yaşam şartları hakkında bilgi edinen ve sorunlarını dinleyen Başkan Doğan, çocuklara oyuncak ve gıda malzemeleri dağıttı.
Ziyaret sonrasında açıklamalarda bulunan Doğan, “Rızıklarını kazanmak uğruna kilometrelerce yol katederek, bölgemize gelen ve zor şartlar altında yaşamlarını sürdüren, 40 dereceyi aşan sıcaklar altında çalışan kardeşlerimizi bugün ziyaret etmek istedik. Yaşam şartlarını gördük. Küçük yaşlarına rağmen ailelerinin yanında bu çileli yolculuğa katlanan minik kardeşlerimize oyuncaklar hediye ettik” dedi.

Bandırma Emlak

Bandırma Web Tasarım

Tercüme Bürosu

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.