DOĞAN : KÜLTÜR MERKEZİMİZ HIZLA YÜKSELİYOR - Bandırma Şehir | Yaşadığınız Şehirden Haberiniz OlsunBandırma Şehir | Yaşadığınız Şehirden Haberiniz Olsun

SON DAKİKA

DOĞAN : KÜLTÜR MERKEZİMİZ HIZLA YÜKSELİYOR

Bu haber 28 Haziran 2022 - 14:20 'de eklendi ve 311 kez görüntülendi.
Ak Parti İlçe Başkanı Mehmet Doğan Paşakent Mahallesinde yapımı devam eden Kültür Merkezi projesinde incelemelerde bulundu.
Doğan; “Tüm dünyanın yaşadığı Covid-19 Pandemisine denk gelen Kültür Merkezi inşaatımız bu sebeple bir müddet gecikti. Bunun farkındayız. Ancak tüm aksiliklere rağmen Kültür Merkezimizi Bandırma Halkının kullanımına bir an önce açmak için canla başla çalışmaya devam ediyoruz. Bakın bugün şehrimizde yoğun bir yağmur var ancak buna rağmen inşaatımız durmadan devam ediyor beton dökümlerini gerçekleştiriyor, yapıyı yükseltmeye devam ediyoruz. Şu anda projeyi Valiliğimiz ele aldı ve gerekli işlemleri tamamlayarak yüklenici firmaya verdi. Valiliğimizin kontrolünde projemiz çok hızlı bir şekilde tamamlanacak ve inşallah bu yılın sonuna doğru Kültür Merkezimizin inşaatını büyük ölçüde bitireceğiz. Önümüzdeki yıl da ise çok güzel etkinlikler, tiyatrolar, konserlerle kültür merkezimizi Bandırma Halkımız ile buluşturacağız.” dedi.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

Superiority inside the the watchmaking arena method will be the first step toward rolex replicas swiss made .