DOĞAN: KARANTİNA DEDİKODULARI KESİNLİKLE ASILSIZDIR - Bandırma Şehir | Bandırma'dan Haberiniz OlsunBandırma Şehir | Bandırma'dan Haberiniz Olsun

SON DAKİKA

DOĞAN: KARANTİNA DEDİKODULARI KESİNLİKLE ASILSIZDIR

Bu haber 04 Haziran 2020 - 20:33 'de eklendi ve 7.460 kez görüntülendi.

Bandırma’da gün boyunca kulaktan kulağa yayılan ve kentimizde covid 19 vakalarının arttığı gerekçesiyle karantina uygulanacağı haberleri Ak Parti İlçe Başkanı Mehmet Doğan tarafından kesin bir dille yalanlandı.

Doğan gazetemize yaptığı açıklamada “Bandırma’da maalesef fısıltı gazetesinin yaydığı ve kısa sürede kulaktan kulağa yayılan korona virüs vakalarının arttığı ve bu nedenle ilçemizin karantina altına alınacağı bilgileri asılsızdır. Kentimizdeki şu ana kadar kesinleşen tüm korona virüs vakaları ciddi bir durum olusturmamakta ve gerek durumu pozitif çıkan vakalarımız için gerekse bu kişilerin çevreleri için filyasyon çalışması yapılmaktadır ve bu kişiler evlerinde karantina altındadır.” Dedi.

VALİ YAZICI OKUL İNŞAATLARINI İNCELEMEYE GELDİ

Vatandaşların kesinlikle panik yapmasını gerektirecek bir durum olmadığını belirten Doğan, ” Sayın Valimiz bir hafta önceden planlanan ve Bandırma ‘da yapımı devam eden okul binalarını incelemek için kentimize gelmiştir. Başka bir durum söz konusu değildir. ” dedi.

Başkan Doğan Bandırma için herhangi  bir karantina ve sokağa çıkma kısıtlaması durumu olmadığının altını çizdi.

Bandırma Web Tasarım

Tercüme Bürosu

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

Grand Asya Hotel