DOĞAN: 17 EYLÜL STADI BANDIRMA'YA YAKIŞIR ŞEKİLDE YENİLENDİ - Bandırma Şehir | Bandırma'dan Haberiniz OlsunBandırma Şehir | Bandırma'dan Haberiniz Olsun

SON DAKİKA

DOĞAN: 17 EYLÜL STADI BANDIRMA’YA YAKIŞIR ŞEKİLDE YENİLENDİ

Bu haber 22 Ekim 2020 - 9:13 'de eklendi ve 1.779 kez görüntülendi.
Ak Parti İlçe Başkanı Mehmet Doğan ve Yönetim Kurulu Üyeleri, Gençlik ve Spor İlçe Müdürü Hüseyin Elüstü ile birlikte Bandırmaspor’un 1. LİG’e yükselmesi ile birlikte bakıma giren 17 Eylül Stadını gezerek, yapılan çalışmaları yerinde inceledi.
Yapılan çalışmalar hakkında bilgi alan Mehmet Doğan “Bandırmasporumuzun 1. Lig’e yükselmesi ile birlikte belirli standartların altında kalan İlçe Stadyumumuzu 1.Lig’e ve Bandırmasporumuza layık bir şekilde, Gençlik ve Spor Bakanlığımızın desteği ve İlçe Spor Müdürümüzün de gayretleri ile bakıma aldık.
Bu Kapsamda; Stadyum Çatısının Yenilenmesi, Tribün Koltuklarının Yenilenmesi ve Numaralandırılması, Saha Kale Direkleri ve Filelerinin Yenilenmesi, TRT Spor İçin Pilot Kamera Alanının Yapılması, Çim Saha Çevresinin yenilenmesi, Saha Etrafındaki Koşu Pistinin Yenilenmesi, Protokol Odalarının Yenilenmesi, Protokol Tribününün genişletilmesi, Sulama Motorları ve Deponun Yenilenmesi, Stad Ses Sisteminin yenilenmesi, Doğalgaz sisteminin yenilenmesi ve Sporcu Çıkış Körüğünün Yenilenmesi için yaklaşık 1,7 Milyon TL lik yatırım yapıldı.
Ayrıca yapılan çalışmaların akabinde yaklaşık 1,3 Milyon TL lik bir dizi bakım ve yenileme çalışmaları daha gerçekleştirilecek. Devletimizin desteği ile yapılan bu yenileme ve bakım çalışmaları sonucunda stadyumumuz arzu ettiğimiz standartlara ulaşacaktır. Halkımıza hayırlı olsun.” dedi.

Bandırma Emlak

Bandırma Web Tasarım

Tercüme Bürosu

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.