DIŞARIDAN NASIL GÖRÜNDÜĞÜMÜ SORANLARA, ÇALDIĞIM BATERİ GİBİYİM DİYORUM - Bandırma Şehir | Yaşadığınız Şehirden Haberiniz OlsunBandırma Şehir | Yaşadığınız Şehirden Haberiniz Olsun

SON DAKİKA

DIŞARIDAN NASIL GÖRÜNDÜĞÜMÜ SORANLARA, ÇALDIĞIM BATERİ GİBİYİM DİYORUM

Bu haber 23 Mayıs 2022 - 15:35 'de eklendi ve 574 kez görüntülendi.

 

19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı törenlerinde yaptığı bateri performansı ile ilgi odağı haline gelen 17 yaşındaki Yavuz Sultan Selim Anadolu Lisesi ve Bilim Sanat Merkezi öğrencisi Zeynep Didem Ünver Şehir Gazetesinden Cemal Vural Atabey’e konuştu.

Bateri çalmak beni rahatlatıyor

4 yaşından bu yana müzikle yaşıyorum diyen Zeynep Didem Ünver “Bateri çalmak bana çok iyi geliyor. Tüm sıkıntılarımı atıp rahatlıyorum. Sinirliysem bateri çalarak sinirimi atabiliyorum. Kısacası bateri çalmak hayata bakışımı da destekliyor. Bana nasılsın diye soranlara dışarıdan göründüğüm, çaldığım bateri gibiyim diye yanıt veriyorum. Evde bir odamı müzik odası şekline getirdim. Baterimi orada çalmak çok hoşuma gidiyor. Dışarıya ses gitmediği için de rahat çalabiliyorum. Baterinin yanı sıra gitar da çalıyorum. Kendi bestelerim ve çalışmalarım var.

Ailem ve arkadaşlarım müzik konusunda beni çok destekliyorlar. Bende gelecekte çok iyi bir grupta bateri çalma şansını yakalayacağıma inanıyorum. Ancak müzikte kariyer yapmak öncelikli hedefim değil. Lakin müziği bırakmayı da asla düşünmüyorum. Hayatımın her anında müzik mutlaka olacak.”

Duman’ı çok beğeniyorum

Duman grubunu çok beğendiğini söyleyen Zeynep Didem Ünver “Duman grubunun parçalarını çok beğeniyorum. O grubun şarkılarını dinlemek bana büyük haz veriyor. Baterist olarak kimi beğeniyorsan diye sorarsanız favorim, Manga grubunun bateristi Özgür Can Öney yanıtını veririm.

Müzik faaliyetlerimi Bandırma Bilim ve Sanat Merkezinde yürütüyorum. Orçun Hocamın ve baterist Evren Ağabeyin çok desteklerini gördüm. Üzerimde onların emekleri oldukça fazla. Başta ailem olmak üzere bana müzik konusunda destek olan herkese teşekkür ederim. “

Koyu bir Beşiktaş taraftarıyım

Müziğin yanı sıra futbola da büyük ilgi duyduğunu söyleyen Zeynep Didem Ünver “Koyu bir Beşiktaş taraftarıyım. Beşiktaş maçlarını takip ediyorum. Ancak maçlara gitmek içimden gelmiyor. Çünkü statlardaki ortamın doğru bir ortam olmadığını düşünüyorum. Gençler ve kadınlar için ürkütücü bile diyebilirim. Umarım bir gün güzel bir maç ortamında Beşiktaş’ı statta izleyebilirim. Bende arkadaşlarımla futbol oynuyorum. Müzik kadar olmasa da futbol oynamak bana iyi geliyor. “ Dedi.

 

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

Superiority inside the the watchmaking arena method will be the first step toward rolex replicas swiss made .