DİŞ HASTANESİ KADROSUNDAKİ EKSİKLİKLERİ TAMAMLADI

DİŞ HASTANESİ KADROSUNDAKİ EKSİKLİKLERİ TAMAMLADI

ABONE OL
9 Haziran 2023 09:30
DİŞ HASTANESİ KADROSUNDAKİ EKSİKLİKLERİ TAMAMLADI
0

BEĞENDİM

ABONE OL

DİŞ HASTANESİNE 2 UZMAN DİŞ HEKİMİ GÖREVE BAŞLADI

Bandırma Ağız ve Diş Sağlığı merkezine 2 yeni uzman diş hekimi atandı. Açık olan çene cerrahi uzmanı ve diş kanal tedavi uzmanı kadrosunu tamamlayan Bandırma Ağız ve Diş Sağlığı Merkezinde 2 yeni uzman diş hekimi hasta kabulüne başladı.

Mehtap Herdem Atay

Dicle Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi mezunu olan Çene Cerrahi uzmanı mehtap Herdem Atay uzmanlığını ve doktorasını da aynı fakültede tamamladı. Atay, daha önce Dicle Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi, Diyarbakır Ağız ve Diş sağlığı Merkezi ve Bursa Diş Hastanesinde görev yaptı.

Bandırma Ağız ve Diş Sağlığı Merkezinde göreve başlayan Mehtap Herdem Atay, alt ve üst çeneyi ilgilendiren lokal anestezi ile yapılacak tüm cerrahi operasyonları gerçekleştirecek. Gömük diş çekimleri ve çene var olan kist, tümör tedavileri artık Bandırma Ağız ve Diş sağlığı Merkezinde yapılabilecek.

Feyza Çetinkaya

Kocaeli Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi mezunu olan Feyza Çetinkaya, kanal tedavi uzmanı olarak Bandırma Ağız ve Diş Sağlığı Merkezinde göreve başladı. Uzmanlığını Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesinde tamamlayan Feyza Çetinkaya’nın Bandırma ilk görev yeri oldu.

Dolgu ile kurtarılamayacak dişlerdeki kanal tedavisi ve derin çürük dişlerin sinirlerinin alınması işlemini konusunda uzman olan Feyza Çetinkaya, hasta kabulüne başladı.

İki uzman diş hekiminin göreve başlamasıyla ilgili olarak Şehir Gazetesine konuşan Bandırma Ağız ve Diş Sağlığı Başhekimi Halit Ağdacı “           Merkezimizde göreve başlayan 2 uzman arkadaşlarımız ile eksiklerimizi tamamlamış olduk. Ağız ve Diş sağlığı Merkezimizde şu an itibari ile 26 Diş hekimi ve 3 uzman arkadaşımız görev yapıyor. Acil servisimiz de gece 24.00 e kadar hizmet vermeye devam ediyor.

Bandırma’yı ve Merkezimizi tercih eden 2 uzman diş hekimi arkadaşlarımıza teşekkür ediyorum. Görevlerinde  başarılar diliyorum.” Dedi.

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.