DİŞ HASTANESİ BU KEZ HİZMETE GİRİYOR MU? - Bandırma Şehir | Yaşadığınız Şehirden Haberiniz OlsunBandırma Şehir | Yaşadığınız Şehirden Haberiniz Olsun

SON DAKİKA
casino siteleri

DİŞ HASTANESİ BU KEZ HİZMETE GİRİYOR MU?

Bu haber 12 Ağustos 2022 - 11:01 'de eklendi ve 461 kez görüntülendi.

2018 yılında temeli atılan Bandırma Ağız ve Diş Sağlığı Merkezinin yapımında artık sona gelindi. Uçuş konisi sıkıntısı, ağaçların başka bir bölgeye taşınması, pandemi ve tasarruf tedbirleri nedeniyle hizmeti girmesi oldukça geciken Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi en geç Ağustos ayı sonuna kadar hizmete girmesi hedefleniyor.

Genel hatlarıyla eksiklikleri giderilen Ağız ve Diş Sağlığı Merkezinde bu hafta kurulan cihazların sistem kontrolleri yapılıyor. İnternet ve telefon alt yapılarının tamamlanmasının ardından idari personelin yeni binaya taşınma işlemine başlanacak. Balıkesir Büyükşehir Belediyesi Kent Estetiği Birimi de Ağız ve Diş Sağlığı Merkezinin çevre düzenlemesini yapacak.

Şu an için kullanılan Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Bin 700 M2 alanda 23 ünite ile hizmet verirken Ağustos ayı sonuna kadar açılacak yeni bina 4 Bin M2 alanda 32 Ünite ile hizmet verecek. Tüm cihazların yenilendiği Ağız ve Diş Sağlığı Merkezinde 32 diş hekimi hizmet verecek. Büyüyen Bandırma’ya artık yetmeyen Ağız ve Diş Sağlığı Merkezinin yeni binasına taşınmasıyla bu konudaki sıkıntılarda sona erecek.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

Superiority inside the the watchmaking arena method will be the first step toward rolex replicas swiss made .