DİGSİAD GÖNÜLLERE DOKUNMAYA BAŞLADI - Bandırma Şehir | Yaşadığınız Şehirden Haberiniz OlsunBandırma Şehir | Yaşadığınız Şehirden Haberiniz Olsun

SON DAKİKA
casino siteleri

DİGSİAD GÖNÜLLERE DOKUNMAYA BAŞLADI

Bu haber 12 Ağustos 2022 - 11:57 'de eklendi ve 352 kez görüntülendi.

 

Doğu ve Güneydoğu İş İnsanları Derneği ( DİGSİAD ) sosyal yardım projeleri çerçevesinde gönüllere dokunmalara başladı. Yeni kurulmasına karşın yardım kampanyaları düzenlemeye başlayan DİGSİAD Bandırma’da bayramda 500 aileye gıda paketi yardımında bulundu.

Bayram sonrasında da sosyal yardım projeleri kapsamında yardımlarına devam eden DİGSİAD 50 çocuğa giyim yardımında bulundu.

DİGSİAD Yönetim Kurulu Başkanı Faruk Bozkurt “Doğu ve Güneydoğu İş İnsanları Derneğinin kuruluş aşamasında böylesine sosyal yardım kampanyalarına destek olacağımızı beyan etmiştik. Derneğimizin kuruluş felsefelerinden biri de buydu. Önce 500 aileye gıda paketi yardımları yaparak yola çıkmış olduk. Daha sonra da 50 çocuğumuza giyim yardımında bulunduk. Önümüzdeki dönemde de DİGSİAD olarak başarılı öğrencilere burs vermek adına çalışmalarımıza başladık. İlk adımda hedefimizi 100 öğrenci olarak belirledik. Derneğimizin üye sayılarının artmasıyla burs vereceğimiz öğrenci sayısını ikiye katlayacağız. Bizler Bandırma’da ticaret yapan iş insanlarıyız. Doğal olarak da Bandırma’da sosyal yardım projelerin de yer alacağız. “

Son olarak kanser hastası bir vatandaşa yardım elini uzattıklarını ifade eden DİGSİAD Başkanı Faruk Bozkurt, bu kardeşimizin de şifa bulması adına ellerinden geleni yapacaklarını söyledi.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

Superiority inside the the watchmaking arena method will be the first step toward rolex replicas swiss made .