DEZENFEKSİYON KAPISI ÜRETTİLER - Bandırma Şehir | Bandırma'dan Haberiniz OlsunBandırma Şehir | Bandırma'dan Haberiniz Olsun

SON DAKİKA

DEZENFEKSİYON KAPISI ÜRETTİLER

Bu haber 05 Mayıs 2020 - 15:43 'de eklendi ve 3.810 kez görüntülendi.

Dünyadaki bir çok ülkeyle birlikte Türkiye’yi de etkisi altına alan ve 2 aydır mücadelenin sürdüğü korona virüs salgını insanların hayatlarında da değişikliklere neden oldu. Bir çok sektörün olumsuz anlamda etkilendiği pandemi sürecinde başta temizlik ve dezenfekte sektörünün ise tam tersine yıldızı parladı. Yerel yönetimler tarafından sokaklarda, parklarda ve halkın yoğun olduğu alanlarda başlayan dezenfekte süreci, salgının ilerleyen günlerinde ise pazar yerlerine, marketlere ve evlere kadar girdi. Salgının etkilerinden ve korona virüsün kendilerine bulaşmasından korkan vatandaşlar ceplerinde dezenfektan sıvıları taşımaya ve kullanmaya başladı.

EL ELE VERİP GÜÇ BİRLİĞİ YAPTILAR

Bu süreç zamanla girişimci işadamlarına da ilham kaynağı oldu. Bandırmalı iki girişimci işadamı Bandırma’da hizmet veren firmaları Bita Ltd. Şti. ve Ecrin Temizlik olarak güçbirliği oluşturdu ve yerli dezenfeksiyon kapısı üretmeyi başardı. Covid 19 salgını ile birlikte Türkiye’nin bir çok yerinde üretilmeye başlanan dezenfeksiyon tüneli, dezenfeksiyon kapısı gibi ürünlerden sonra Bandırma ve bölgesine bu ürünleri al-sat yöntemiyle getirmek yerine kendi üretimlerini yapmayı tercih ettiklerini ifade eden işadamları Serkan Eşler ve Gökhan Ceylan, üretimini gerçekleştirdikleri dezenfeksiyon kapısını tanıttı.

“TÜRKİYE’DEKİ EN DÜŞÜK MALİYETLİ DEZENFEKSİYON KAPISINI ÜRETTİK”

Her iki firmanın da covid 19 salgınının başladığı ilk günden bu yana dezenfekte işlemleri yapmakta olduğunu ifade eden başarılı işadamları Serkan Eşler ve Gökhan Ceylan, “Salgınla birlikte tüm Türkiye’de girişimciler dezenfeksiyon tüneli yapmaya başladılar. Bizde al sat yapmayalım bölgemizde farklılık yaratalım istedik ve AR-GE çalışmalarımızı yaparak “Dez door (dezenfeksiyon kapısı)” nı hayata geçirdik. Yaptığımız üretim sonucunda gerçekten Türkiye’deki en düşük maliyetli dezenfeksiyon kapısını elde ettik ve diğer benzeri ürünlerin 3 te 1 fiyatına halkımızın hizmetine sunduk” dediler.

Girişimci İşadamları Serkan Eşler ve Gökhan Ceylan ürettikleri dezenfeksiyon kapısından isteyen vatandaşların kendilerine 05336636893 ve 05444286798 telefonların yanısıra instagram adresleri olan bita_turizm_gida_ltd. Şti üzerinden de ulaşabileceklerini ifade etti.

Bandırma Emlak

Bandırma Web Tasarım

Tercüme Bürosu

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.