DEVA PARTİSİ KIRSAL MAHALLELERDE - Bandırma Şehir | Bandırma'dan Haberiniz OlsunBandırma Şehir | Bandırma'dan Haberiniz Olsun

SON DAKİKA

DEVA PARTİSİ KIRSAL MAHALLELERDE

Bu haber 22 Şubat 2021 - 13:55 'de eklendi ve 1.878 kez görüntülendi.

Demokrasi ve Atılım Partisi ( DEVA ) İlçe Teşkilatı Bandırma’daki saha çalışmalarına hız verdi. Ayşegül Özdemir Başkanlığında teşkilatlanma çalışmalarını tamamlayan DEVA Parti Teşkilatı parti ziyaretlerinin ardından Bandırma’nın kırsal mahallelerini ziyaret ederek muhtarlar ile bir araya geldiler.

DEVA Partisi İlçe Başkanı Ayşegül Özdemir ve yönetim kurulu üyeleri önce Doğruca Mahallesine giderek muhtar Adem Taştekin ile görüştüler. Görüşmede mahallenin sorunlarını muhtar Taştekin’den dinleyen DEVA Partisi İlçe Başkanı Ayşegül Özdemir mahallenin sıkıntılarını not etti. Daha sonra saha çalışmaları çerçevesinde Deva Partisi İlçe Başkanı Ayşegül Özdemir ve Yönetim Kurulu üyeleri Yeni Sığırcı mahallesine gittiler. Burada muhtar Özden Gümüş ile görüşen DEVA Partisi Başkanı ve yönetim Kurulu Üyeleri kırsal mahalle olmanın zorluklarını dinlediler.

Balıkesir’in Büyükşehir olmasının ardından eskiden köy olan yerleşim birimleri mahalle statüsüne geçtiğini hatırlatan DEVA Partisi İlçe Başkanı Ayşegül Özdemir “Bu süreçte bu yerleşim yerleri sıkıntılı günler yaşadı. Yaşanan aksaklıklar nedeniyle de şimdi de bu yerleşim yerlerine tekrar köy olma statüsüne dönebilirsiniz deniyor. Yönetenlere sormak gerekir ki, bu yerleşim yerlerini neden mahalle yaptınız. Şimdi ise tekrar köy olabilirsiniz deniyor. “Dedi.

Bandırma Laptop Tamiri

Bandırma Emlak

Bandırma Web Tasarım

Tercüme Bürosu

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.