DEMOKRATLAR PLATFORMU ÜYELERİ İYİ PARTİ’YE KATILDI - Bandırma Şehir | Yaşadığınız Şehirden Haberiniz OlsunBandırma Şehir | Yaşadığınız Şehirden Haberiniz Olsun

SON DAKİKA

DEMOKRATLAR PLATFORMU ÜYELERİ İYİ PARTİ’YE KATILDI

Bu haber 14 Kasım 2022 - 17:05 'de eklendi ve 612 kez görüntülendi.

 

Bandırma’da demokrat iş insanlarından oluşan Demokratlar Platformu üyeleri parti binasında yapılan rozet takma töreniyle topluca iyi Parti’ye katıldılar. İyi Parti binasındaki törene İyi Parti Grup Başkanı ve Bursa Milletvekili İsmail Tatlıoğlu, İyi Parti genel Başkan Başdanışmanı Turhan Çömez, İl Başkanı Özlem Ural, Susurluk Belediye Başkanı Nurettin Güney, İyi parti İlçe Başkanı Necmi Sert ve çok sayıda partili katıldı.

Demokratlar Platformu Başkanı Adnan Erdan kısa bir konuşma yaparak, Platform olarak İyi Parti’ye katılma kararı aldık. Bundan sonra her zaman İyi Parti saflarında çalışmalarımıza devam edeceğiz dedi.

Bursa Milletvekili ve İyi Parti Grup başkanı İsmail Tatlıoğlu “Ülke ucube bir sistemle yönetiliyor. Günden büyüyen ve 700 bini bulan üyelerimizle İyi Parti olarak ilk seçimlerde bu iktidarı göndereceğiz. Ülkeyi güçlendirilmiş parlamenter sistemle yöneteceğiz. “

İnsanlar ülkede umudunu kaybettiler diyen Turhan Çömez “Geçtiğimiz yıl 1 milyon 200 bin öğrencimiz değişik sebeplerle okullarına gidemediler. Türkiye’nin gençleri umutlarını kaybettiler hayallerini artık yurt dışında arıyorlar. Ve maalesef Artık sokaklar Hiçbirimiz için güvenli değil.

Türkiye’nin iyi ve demokratik yönetilmesi lazım. Türkiye’nin hakkaniyetle idare edilmesi gerekiyor. İyi parti olarak yönetime talibiz. İyi Parti kadroları bunu başaracak durumadır.  Kadrolarına yürekten inanıyorum yürekten güveniyorum.  Türkiye’de bir devrin kapandığına yepyeni bir devrin açıldığına Tanık oluyorum. İşte bu onurlu yolculuğu hep beraber yapacağız ve Türkiye’nin problemlerini teker teker hep birlikte çözeceğiz ve bizden sonra gelen bize umut bağlayan ve bağlayan güzel yavrularımıza muhteşem bir ülke yaratacağız.” Dedi.

Konuşmaların ardından Demokratlar Platformu Başkanı Adnan Erdan başta olmak üzere platform üyelerine İyi Parti rozeti takıldı.

 

 

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

casino siteleri slot siteleri
fotos de mujeres hermosas en la playasister in law saves my marriagejulia osten viral video

pet shopKedi mamasıKöpek maması