DEMOKRAT PARTİ’NİN BİR YERE GİTTİĞİ YOK - Bandırma Şehir | Bandırma'dan Haberiniz OlsunBandırma Şehir | Bandırma'dan Haberiniz Olsun

SON DAKİKA

DEMOKRAT PARTİ’NİN BİR YERE GİTTİĞİ YOK

Bu haber 09 Ocak 2021 - 10:42 'de eklendi ve 2.842 kez görüntülendi.

 

Demokrat Parti İlçe Başkanı Bülent Öztuna Şehir Gazetesine yaptığı açıklamada, son günlerde Demokrat Parti’nin Millet İttifakından ayrılıyor haberlerine açıklık getirdi.

Ulusal basın ve medyada çıkan haber ve yorumlarda Demokrat Parti Millet İttifakından ayrılıyor diye ifadeler yer almıştır şeklinde konuşan Demokrat Parti İlçe başkanı Bülent Öztuna “demokrat Parti’nin bir yere gittiği de yok, geldiği de yok. Demokrat Parti 1946 yılından beri Adalet Partisi, Doğru Yol Partisi ve Anavatan Partisi ile farklı dönemlerde milletimizin teveccühüne mazhar oldular. Ülkemizin her alandaki imar ve inşasında, çağdaşlaşmasında ortaya koyduğu eserleriyle köklü geçmişi olan bir partidir.

Demokrat Partimizin Sayın Genel Başkanı Gültekin Uysal beyefendi açıklamasında; “Demokrat Parti’nin bir yere gittiği geldiği yok. Durduğumuz yerde duruyoruz. Sadece evlatlarını isteyen Diyarbakır annelerine destek vermek için gidip geleceğiz” sözlerine farklı anlamlar yüklenilmiştir.

Demokrat Parti üzerinden çıkar elde etmek isteyenlere en güzel cevabı her zaman olduğu gibi yine milletimiz verecektir.”dedi.

Bandırma Laptop Tamiri

Bandırma Emlak

Bandırma Web Tasarım

Tercüme Bürosu

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.