DAVUTOĞLU: BANDIRMA İL OLMAYI HAK EDEN BİR İLÇEDİR

DAVUTOĞLU: BANDIRMA İL OLMAYI HAK EDEN BİR İLÇEDİR

ABONE OL
8 Aralık 2023 23:01
DAVUTOĞLU: BANDIRMA İL OLMAYI HAK EDEN BİR İLÇEDİR
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Gelecek Partisi Bandırma İlçe Teşkilatı 2. Olağan Genel Kuruluna katılan Genel Başkan Ahmet Davutoğlu, Onyedi Eylül Üniversitesi’nin kuruluş imzasını kendisinin attığını belirterek “Bandırma İl olmayı hak eden bir ilçedir” dedi.

Saygı duruşu ve İstiklal Marşının ardından Gelecek Partisi Genel Başkan Yardımcısı Hasan Seymen Divan Başkanlığına seçildi. Kongrenin açılış konuşmasını Gelecek Partisi ilçe başkanı Akın Kargı yaptı. Kargı konuşmasında Ahmet Davutoğlu önderliğinde siyasete devam edeceklerini ifade etti.

Deniz: Ben siyasi mühendisliklere izin vermem

Yoğun alkışlarla kürsüye gelen Gelecek Partisi Balıkesir İl Başkanı Burhan Deniz ülkenin büyük bir ekonomik krizin içinde olduğunu belirterek “ Ülkede kadınlar öldürülüyor, onlar büyük bir tehdit altında yaşıyorlar. Adalet tükenmiş, mahkemeler birbirlerini suçluyorlar. Siyasetin dili ayrışma dili olmuş, sanayiciler önlerini göremiyor, gençler geleceklerinden umutsuz durumdalar. Artık siyasette yeni sözler söyleme zamanı geldi. Gelecek Partisi bunu yapacak. Partimizin çözemeyeceği sorun yoktur. Balıkesir’de bir süredir birileri siyasi mühendisliğe soyunuyor. Ben buna izin vermem. O dişlilerin arasına çomak sokarım. Bizim arkamızda Genel Başkanımız Ahmet Davutoğlu var. Yerel seçimlerde Gelecek Partisi olarak başarılı sonuçlara imza atacağız“ dedi.

Davutoğlu: Siyaset çıkar, makam ve servet kazanmak için yapılmaz

Burhan Deniz’in kendisini düğününe davet ettiğini ancak işlerinin yoğunluğu nedeniyle katılamadığını ifade eden Gelecek Partisi Genel Başkanı Ahmet Davutoğlu “ O düğüne gelemesem de şimdi Bandırma’da düğün gibi bir genel kurul gerçekleştiriyoruz. Siyaset çıkar, makam ya da servet kazanmak için yapılmaz. Kime kalmış ki servetler ve makamlar. Ben başbakanlığı, arkadaşlarım da milletvekilliklerini bırakarak siyasete devam ettiler. Siyaseti bizler milletimiz için yapıyoruz. Devlet itibarsızlaştırılırken susamazdık. Çıkıp millete doğruları anlattık. Çok zor şartlarda Gelecek Partisini kurduk. Şimdi mecliste güçlü bir muhalefet yapıyoruz. Bandırma Onyedi Eylül Üniversitesinin kuruluşunda benim imzam var. O zaman ilçeye üniversite olmaz dediler. Ama Bandırma da Alanya da sıradan ilçeler değildir. Bandırma il olmayı hak eden bir ilçedir.” Dedi.

Tek liste gidilen seçimde Akın Kargı Gelecek Partisi Bandırma İlçe Başkanlığı’na yeniden  seçildi. Akın Kargı’nın yönetimi şu isimlerden oluştu:
Mehmet Martin, Hüseyin Candemir, Hasan Kurşun, Emirhan Din, Göksal Taka, Hasan Kuru, Osman Baş, Osman Metin, Dilek Yılmaz, Sercan Panç, Eray Dıngaz, İsmail Kaya, Aydın Özışık, Umut Saylık, Nurçin Coşkun

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.


HIZLI YORUM YAP

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.