DASKYLEİON'DA ÇOCUK ÇALIŞTAYI - Bandırma Şehir | Yaşadığınız Şehirden Haberiniz OlsunBandırma Şehir | Yaşadığınız Şehirden Haberiniz Olsun

SON DAKİKA

DASKYLEİON’DA ÇOCUK ÇALIŞTAYI

Bu haber 05 Ağustos 2022 - 20:19 'de eklendi ve 256 kez görüntülendi.

Bandırma binlerce yıllık uygarlıkları bağrında barındıran, geleceğe sağlam köklerinden yeniden, yeni filizler veren bir kent. Bulguları ile insanlık tarihine yeni bilgiler kazandıran Daskyleion Antik Kenti’nin bugün çok önemli misafirleri vardı. Bandırma Belediyesi Çocuklar Çalıştayını Daskyleion Antik Kenti’nde gerçekleştirdi.

 

Bandırma Belediyesi ve Daskyleion Kazı Evi ortaklığı ile düzenlenen, Belediye Başkanı Tolga Tosun ve Daskyleion Kazı Alanı Başkanı Prof. Dr. Kaan İrem’in bizzat katıldıkları çalıştayda çocuklar ilginç bilgiler öğrendiler. Çocuklarla yakından ilgilenen Belediye Başkanı Av. Tolga Tosun, etkinlik sonunda: “Bandırma Belediyesi olarak bir çalıştayımızı da çocuklarımızla gerçekleştirdik. Daskyleion Antik Kenti’ni Kazı Alanı Başkanımız Prof. Dr. Kaan İrem’in rehberliğinde sevgili çocuklarımızla gezdik. İlginç bilgiler edinen çocuklarımızla, özel olarak kurulan Daskyleion Kazı Evinde boyama çalışması yaptık, çok eğlendik. Tarihimizi çocuklarımıza en doğru şekilde anlatacak, sevdirecek, sonsuza dek yaşatacağız” dedi.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

Superiority inside the the watchmaking arena method will be the first step toward rolex replicas swiss made .