CHP'DEN GELECEK PARTİSİ'NE GEÇMİŞ OLSUN ZİYARETİ - Bandırma Şehir | Bandırma'dan Haberiniz OlsunBandırma Şehir | Bandırma'dan Haberiniz Olsun

SON DAKİKA

CHP’DEN GELECEK PARTİSİ’NE GEÇMİŞ OLSUN ZİYARETİ

Bu haber 21 Ocak 2021 - 10:12 'de eklendi ve 3.138 kez görüntülendi.

CHP İlçe Başkanı Selim Panç ve Yönetim Kurulu üyeleri Hüseyin Çeri, Kemal Borazan ve Ebru Karakaş, Gelecek Partisini ziyaret ederek Genel Başkan Yardımcısı Selçuk Özdağ yapılan saldırı için geçmiş olsun temennisinde bulundular.

CHP Heyetini karşılayan Gelecek Partisi İlçe Başkanı Burhan Deniz duyarlı davranışlarından ötürü CHP İlçe başkanı Selim Panç ve Yönetim Kurulu Üyelerine teşekkür ederek “Bizler Gelecek Partisinin genel merkez, parti il ve ilçe teşkilatları olarak Türkiye Cumhuriyeti halklarının tüm güzelliklerini benimsemiş ve bu yolda gelecek güzel olacak şiarıyla hizmet etmeye gönül vermiş neferleriyiz.

Bugün kendisini siyasetçi olarak tanıtıp halkın milli duygularını sömüren, ayrımcılık politikasını marifet görüp kardeşi kardeşe düşman eden zihniyet, liderimize Serok Ahmet diyerek sadece genel başkanımıza değil Kürtçe diline de hakaret etmiş oluyorlar. Ne var olan bir ırk ne de ırkın doğal getirisi olan dilini, inancını, yaşam tarzını yargılamak kabul edilemez.

Biz yıllardır bu topraklarda süregelen ayrımcı siyasete son vermek, meydanlarda birbirine hakaretler savuran genel başkanlar yerine birinciliği daima ülkenin aydın bir geleceği olması için gerekirse omuz omuza mücadele veren politikacılar yetiştirmek, daha başarılı daha zengin daha eğitimli daha modern daha refah daha özgür daha kendine yeten bir Türkiye için çalışmaya azmeden partililer olmaya gayret edeceğiz.

Bu bağlamda hem genel başkan yardımcımıza yapılan saldırıyı hem de liderimize yapılan sözlü saldırıları hem de ülke gündemindeki durmak için kullandıkları ayrımcı üslubu kaybetme korkularının yansıması olarak görüyor ve Gelecek Partisi’nin güçlü ilerlemesinin kendileri tarafından da bizzat fark edilmesi şeklinde yorumluyoruz.

Artık bilsinler ki, birilerini şiddetle, tehditle susturabilecekleri günler geride kaldı. Sevgili halkımızın içi rahat olsun. Heraklietos’un dediği gibi Değişmeyen tek şey değişimin kendisidir.”

CHP İlçe başkanı Selim Panç, Selçuk Özdağ’a yapılan saldırıyı kınayarak “CHP olarak her zaman özgürlüklerden ve çok partili demokratik sistemlerden yanayız. Demokrasiyi savunan bütün partilerin bir araya gelmesini istiyoruz.

Ancak gelinen noktada bu özgürlüklerden bahsedemiyoruz. Cumhurbaşkanlık sistemi tek adam rejimine dönüştü. Ülkede her konuda kararı tek adam veriyor. Bu sistem artık ülkeye dar geliyor. Çok partili demokrasilerin gereği olarak Gelecek Partisi’nin kurulmasını demokrasiye katkı yapacağına inanıyoruz. Güçlendirilmiş Parlamenter Sistemi benimseyen tüm partilerin iş birliği yapmasını bekliyoruz.” Dedi.

Bandırma Laptop Tamiri

Bandırma Emlak

Bandırma Web Tasarım

Tercüme Bürosu

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.