CHP’DEN ÇALIŞMA KOMİSYONLARINA DAVET - Bandırma Şehir | Bandırma'dan Haberiniz OlsunBandırma Şehir | Bandırma'dan Haberiniz Olsun

SON DAKİKA

CHP’DEN ÇALIŞMA KOMİSYONLARINA DAVET

Bu haber 11 Mart 2020 - 13:19 'de eklendi ve 2.185 kez görüntülendi.

Cumhuriyet Halk Partisi Bandırma İlçe Teşkilatı olarak çalışmalarımıza hız kesmeden devam ediyoruz açıklaması yapan CHP İlçe Başkanı Selim Panç “  Bu doğrultuda yeni bir projeye daha imza atıyoruz. Geçtiğimiz hafta Yönetim Kurulu toplantısı ile Çalışma Komisyonları Kurulması kararı aldık. Kurulan komisyonlar ile Esnafımız, çiftçimiz, gencimiz, yaşlımız ile güç birlikteliği yapıp şehrimize daha faydalı olmayı amaçlıyoruz. Bandırma’nın problemlerini biliyoruz ancak bu Cumhuriyet Halk Partisi için yeterli değil, biz sorunları bilip bunlar için çözüm ve proje üreten tarafta olmak istiyoruz. Şehrimize sosyal, kültürel, ekonomik katkı sağlamak için tüm gayretimizle bu komisyonları harekete geçireceğiz.

İlk Toplantı sonrası kurulan komisyonlar;

Engelsiz Hayat Komisyonu

Tarım Komisyonu

Çevre Komisyonu

Spor Komisyonu

Esnaf komisyonu

Sosyal Yardımlaşma Komisyonu

Emekliler Komisyonu

Kurulan komisyonlarda görev almak için partimizin üyesi olmak gerekmiyor. Genç, yaşlı, kadın, erkek bütün vatandaşlarımızı bu komisyonlarda göreve davet ediyoruz. Kurulmasını önerdiğiniz komisyonlar için 3 kişilik başvuru olması durumunda yönetim kurulu toplantısında görüşülecektir. Başvuruları İlçe yönetimine 1 hafta içerisinde yapmanız gerekmektedir. “ dedi.

Bandırma Web Tasarım

Tercüme Bürosu

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

Grand Asya Hotel