CHP'DEN BİTMEYEN KÜLTÜR MERKEZİ İNŞAATINDA AÇIKLAMA - Bandırma Şehir | Yaşadığınız Şehirden Haberiniz OlsunBandırma Şehir | Yaşadığınız Şehirden Haberiniz Olsun

SON DAKİKA

CHP’DEN BİTMEYEN KÜLTÜR MERKEZİ İNŞAATINDA AÇIKLAMA

Bu haber 28 Haziran 2022 - 15:41 'de eklendi ve 596 kez görüntülendi.

Cumhuriyet Halk Partisi Bandırma İlçe Örgütü, yapımına uzun yıllar önce başlanan, 2017 yılında ise eski temelleri yıkılarak yeniden inşaatına başlanmış olan Pasakentteki Kültür Merkezi inşaatının neden halen tamamlanmadığını sordu.

CHP Bandırma ilçe başkanı Dr. Selim Panç ve yönetim kurulu üyelerinin katıldığı basın açıklamasında Panç, “2001 Yılında, Dönemin Belediye Başkanı Halil Ünlü zamanında yapımına başlanılan kültür merkezi projesi için tekrar bir aradayız. Üzülerek söylüyorum ki; buradaki projenin tamamlanması için yaptığımız basın açıklamalarının hesabını tutamaz olduk.Kentimize Sosyal, kültürel, ekonomik anlamda katkı sağlayacak bu alan, aynı zamanda şehrimizin ikinci meydanı olacaktı, yeni ticaret alanlarının oluşmasına fayda sağlayacaktı, güzel etkinliklere, konserlere ev sahibi olacaktı ama birilerinin iş bilmezliği yüzünden maalesef böylece bekliyor.2001 Yılında temeli atılan, 2016 yılında eski projesi iptal edilip, 2017 yılında yeni projesi ihaleye çıkılan projede gelinen son nokta bu gördüğünüz beton yığını” dedi.

Panç “AKP Yöneticilerine soruyorum ne olacak bu  kültür merkezinin sonu?AKP ilçe Başkanı Mehmet Doğan, sosyal medyadan yeni projelerin hayalini satıyor ama Bandırma’da bitmeyen hatta başlamayan projelerden bihaber anlaşılan….

Bizler, tamamlanmayan projelerin takibine devam edeceğiz. Fakat, sizler bu seçim döneminde Bandırmalı hemşerilerimizden hangi yüzle oy isteyeceksiniz anlamak gerçekten güç.Gelelim bölgenin AKP Milletvekillerine..Politikanızı zaten saray üretiyor, mecliste elinizi indirip kaldırmaktan başka bir göreviniz de bulunmuyor. Her kuruma kendinizden sayısız çalışan yerleştirmişsiniz, kendilerine bir telefon kadar yakınsınız ancak icraat noktasında çok  zayıfsınız. Bandırmanın yolunu unuttunuz….

Sizin milletin derdini dinlemekten, çözüm bulmaktan  başka bir göreviniz bulunmuyor ki  vatandaşın dertlerine, taleplerine   ilgisizsiniz ve  sizde anladınız ki ilk seçimde gidicisiniz..Biz Cumhuriyet Halk Partililer;Yılan hikayesine dönen projelerinizden, Yanlış politikalarınızdan, liyakatsizliğinizden, kötü ekonomiden, kötü dış politikadan, ülkenin bitmek bilmeyen sorunlarından, en çok da tek adam rejiminden sıkıldık! AKP’li Yöneticiler de, milletimiz de hiç merak etmesin, İlk seçimde Cumhuriyet Halk Partisi iktidarında, Bandırma’nın yarım kalan, başlamayan tüm projeleri  Halkımızın desteği ile tamamlayacağız.”dedi.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

Superiority inside the the watchmaking arena method will be the first step toward rolex replicas swiss made .