CHP'DE İLÇE BAŞKANLARI DURUM DEĞERLENDİRMESİ YAPTI - Bandırma Şehir | Bandırma'dan Haberiniz OlsunBandırma Şehir | Bandırma'dan Haberiniz Olsun

SON DAKİKA

CHP’DE İLÇE BAŞKANLARI DURUM DEĞERLENDİRMESİ YAPTI

Bu haber 22 Haziran 2021 - 12:00 'de eklendi ve 162 kez görüntülendi.

Bandırma Araba Servisi

Cumhuriyet Halk Partisi Bandırma önceki dönemlerin İlçe Başkanları bir araya gelerek durum değerlendirmesi yaptılar. İlçe Başkanı Dr. Selim Panç’ın davetiyle buluşan Sedat Pekel, Ömer Lütfü Kayalar, irfan Astunç, Dursun Mirza, Hüseyin Çeri, Metin Ok, Ozan Onur, Atilla Atakay birlik mesajı verdiler.

Toplantıya Belediye Başkanı Tolga Tosun ve ilçe yönetim kurulu üyeleri de katıldı.Toplantı sonrası açıklama yapan İlçe Başkanı Selim Panç önceki dönem ilçe başkanlarımıza çok teşekkür ederim.Bu toplantıyı çok önceden yapacaktık fakat pandemi nedeniyle ancak yapabildik. Çok güzel verimli bir toplantı oldu.Birlik ve bereberlik içinde partimizi daha da büyütmek, Bandırma’daki oy oranımızı arttırmak, Türkiye’de Cumhuriyet Halk Partisini iktidar yapmak için hep birlikte çalışacağız. Önceki dönem başkanlarımızın deneyim ve tecrübelerinden, önerilerinden yararlanacağız. Sahada hep birlikte olacağız. Başkanlarımızla her konuda işbirliği içinde olmamız , onları da yanımızda görmemiz, bizim motivasyonumuzu daha da arttırmıştır. Bu toplantı gösterdi ki biz büyük bir aileyiz. Hepimizin ortak hedefi partimizi iktidar yapmaktır. Bunu da ilk seçimlerde başaracağız…..

Bandırma Laptop Tamiri

Bandırma Emlak

Bandırma Web Tasarım

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.