CHP SEÇİM STARTINI VERDİ

CHP SEÇİM STARTINI VERDİ

ABONE OL
15 Kasım 2023 10:48
CHP SEÇİM STARTINI VERDİ
0

BEĞENDİM

ABONE OL

CHP İlçe Teşkilatı düzenlediği basın toplantısı ile seçim startını verdi. İlçe binasında yapılan basın toplantısına İlçe Başkanı Mehmet Atak, Belediye Başkanı Tolga Tosun, geçmiş dönem Belediye Başkanları Sedat Pekel, Dursun Mirza, 28. Dönem milletvekili aday adayları ve çok sayıda partili katıldı.

Uzaklaşan, düşmanlaşan, koparılan değil, birbirini incitmeyen, farklı olanı zenginlik sayarak seven, sayan; birbiri ile kucaklaşan, barışan bir Türkiye kuracağız diyen CHP İlçe Başkanı Mehmet Atak “ Karnı tok, gönlü bol, yaşamayı seven bir ülkeyi birlikte yeniden inşa edeceğiz. Bilime, sanata, geleceğe, insana inanan, ayakları yere sağlam basan, uzmanlığa, liyakate, evrensel değerlere saygı duyulan Türkiye’yi birlikte var edeceğiz.

Halkımızın hiçbir ferdinin seyirci kalmadığı, korkusundan susmadığı, sözünün dinlendiği, kıymeti bilinen, en güzel şarkıları bağıra çağıra söyleyen, neşesi çocuklarının gözünden okunan bir Türkiye’yi tekrar birlikte yaratacağız. Kazanan çocuklarımız, kazanan hepimiz, kazanan Türkiye’miz olacak.

Cumhuriyetimizin 2. yüzyılında, adımızı altın harflerle yazdıracağız. Kurtuluş yok tek başına. Ya hep beraber, ya hiçbirimiz felsefe ve söylemine inanarak, birleşe birleşe kazanacağız. Sonuç olarak, tüm 6’lı Masa bileşenlerimizle birlikte verdiğimiz mücadele sonucu, her şey çok güzel olacak diyoruz. Bugün, şu saatte başladığımız bu yol, 2. yüzyılımızın, 2. Bandırma Vapuru’nun yoludur. Seçim çalışmalarında, kadınlarımız, gençlerimiz, gönüllülerimiz, mahalle temsilcilerimiz ve tüm üyelerimizle kazanma inancımızı ortaya koyacağız.

Bandırmamızda, 13. Cumhurbaşkanlığı yolunda, Genel Başkanımız Sayın Kemal Kılıçdaroğlu’na %75 oy oranı ile katkıda bulunarak, yeni bir rekora imza atacak ve çağın emek verenleri olarak tarihteki yerimizi alacağız.

Edincik Mahallesinden bugün seçim çalışmalarına organize bir şekilde başlıyoruz. Gündüz pazar yeri, ev ziyaretleri ile başlayacak programımıza, gece de esnaf ziyaretleri ile devam edeceğiz. Tüm üyelerimizi, gönüldaşlarımızı Edincik’teki çalışmalarımıza bekliyoruz.”

Basın toplantısında konuşan Belediye Başkanı Tolga Tosun’da “ Seçimde kullanacağımız materyaller elimize ulaştı. Seçim startımızı Edincik Mahallemizden veriyoruz. Birbirinden farklı 6 parti Millet İttifakında bir araya geldi. İmzaladıkları protokol ile Türkiye’yi 5 yıl boyunca yönetmeye talipler. Bandırma CHP’nin kalesidir. Ancak bu bizi rehavete düşürmesin. Gece gündüz çalışarak Türkiye’yi tek adam rejiminden kurtaracağız. “ Dedi.

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.